مشاور عالی و دستيار ویژه ریيس بنياد از سه ايثارگر در ساری تكريم كرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵
مشاور عالی و دستيار ویژه نماينده ولي فقيه، معاون ریيس جمهور و ریيس بنياد شهید و امور ایثارگران به اتفاق مديركل بنياد مازندران در ساری از سه ايثارگر ديدار و از آنان تجليل بعمل آوردند.
مشاور عالی و دستيار ویژه ریيس بنياد از سه ايثارگر در ساری تكريم كرد
 
به گزارش «ايثار»، محمود پاكدل مشاور عالی و دستيار ویژه نماينده ولی فقيه، معاون ریيس جمهور و ریيس بنياد شهيد و امور ايثارگران به اتفاق هدایت مظلومی مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران و ریيس بنياد ساری عصر روز سه شنبه 25 ارديبهشت ماه در شهرستان ساری با پدر شهيد گرانقدر «ناصر كرد سوادكوهی»، آزاده جانباز «ابوالحسن بريمانی ورندی» و جانباز عزيز «غلامحسين سروی» ديدار کرد.
مشاور عالی و دستيار ارشد ریيس بنياد در اين ديدارها ضمن گفتگوی صميمی و ابلاغ سلام حجت الاسلام و المسلمين شهيدی ریيس بنياد شهيد و امور ايثارگران به پاس تكريم و قدرشناسی و با اهدای لوح تقدير از صبر و استقامت آنان تجليل کرد.
سخنرانی در جمع رؤسای بنياد مازندران، نشست با مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان، سخنرانی در گردهمايی رؤسای كميته ايثارگران ادارات كل ثبت احوال كشور و ديدار از سه ايثارگر برنامه های مشاور عالی و دستيار ویژه ریيس بنياد در سفر دو روزه به استان مازندران بود.
انتهای پيام/
کد مطلب: 245993