رضایت ایثارگران اولویت اصلی بنیاد است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۸
مدیرکل بنیاد یزد رضایت جامعه ایثارگران را اولویت اصلی بنیاد در کنار کسب رضایت خداوند متعال دانست و تصریح کرد: جلب این رضایت جز در سایه تلاش مستمر و پیگیر و وحدت و همدلی بخش‌های مختلف بنیاد محقق نخواهد شد.
رضایت ایثارگران اولویت اصلی بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، همایش کارشناسان اداری مالی بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد روز سه‌شنبه 25 اردیبهشت با حضور مدیرکل بنیاد یزد برگزار شد.
مدیرکل بنیاد استان یزد در این مراسم خطاب به کارشناسان اداری مالی گفت: برنامه‌ریزی اساس کار بنیاد در سال جاری خواهد بود که تلاش و همت مضاعف شما را برای نیل به این هدف مهم می‌طلبد.
احمد ابراهیمی، توکل به خدای متعال و تلاش مستمر را لازمه دست‌یابی به اهداف تعیین‌شده دانست و افزود: همه ما باید به این دو اصل اساسی برای پیشبرد اهداف توجه کنیم.
وی رضایت جامعه ایثارگران را اولویت اصلی بنیاد در کنار کسب رضایت خداوند متعال دانست و تصریح کرد: جلب این رضایت جز در سایه تلاش مستمر و پیگیر و وحدت و همدلی بخش‌های مختلف بنیاد محقق نخواهد شد.
ابراهیمی رعایت اصل صرفه‌جویی با توجه به شرایط کنونی کشور را ضروری دانست و گفت: نظارت بر اجرای صحیح برنامه‌های اقتصاد مقاومتی از مهم‌ترین مسئولیت‌های حوزه اداری مالی است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 245994