داخلی صفحه قزوین خبر
 
طی دیدار رییس بنیاد با فرماندار البرز؛
مشاوران امور ایثارگران فرماندار البرز منصوب شدند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
طی دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز با فرماندار این شهرستان، مشاوران امور ایثارگران فرماندار البرز منصوب شدند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، مجید عظیمی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز با رضا گروسی فرماندار شهرستان البرز دیدار کرد.
در این دیدار عظیمی گفت: مسوولان بنیاد در خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگران تلاش می‌کنند تا بتوانند ذره‌ای از زحمات این قشر معظم جامعه را جبران کنند.
وی افزود: همه‌ی مسوولان باید در ارایه‌ی خدمات به خانواده‌های شهدا و ایثارگران همت کنند زیرا امنیت و آرامش امروز را مدیون ایثارگر‌ی‌های این عزیزان هستیم.
در ادامه دیدار فرماندار شهرستان البرز گفت: باید خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگران در دستگاه‌های مختلف اجرایی تسهیل یابد و این کمترین کاری است که می‌توانیم برای این قشر معظم جامعه انجام دهیم.
وی با اشاره به قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران افزود: این قانون و همه‌ی بخشنامه‌های موجود باید در قالب کتاب به چاپ برسد و در دسترس خانواده‌های شاهد و ایثارگر و مسوولان مربوطه قرار گیرد.
این مسوول افزود: با تحقق این مهم، مسوولان دستگاه‌ها ضمن آگاهی به قوانین، خدمت‌رسانی مناسبی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر خواهند داشت.
گفتنی است: در این جلسه جانباز 25 درصد جواد افشاردوست رییس اداره ثبت احوال البرز، جانباز 25 درصد شعبان عسگری رییس ثبت اسناد و املاک البرز و رضا شکور فرزند شهید و رییس سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری الوند به عنوان مشاوران امور ایثارگران فرماندار البرز منصوب شدند.
کد مطلب: 246012
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...