داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد ساوه:
سوم خرداد روز فتح ارزش هاست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۵
رييس بنيادساوه در جلسه هماهنگي برنامه هاي سوم خردادگفت:حماسه سوم خرداد تجلي رباني رهروان نور است اين روز، روز فتح ارزش ها است ارزشهايي كه براي تثبيت آن جان‌هاي فراواني نثار شد.
 
به گزارش ايثارواحد "استان مركزي "،کریم رسولی گفت: خرمشهر تاریخ مجسم و نمونه عینی صلابت و استواری جوانان جان بر کفی است که صادقانه و بی ریا و گمنام به استقبال شهادت رفتند از این رو، سوم خرداد و فتح خونین شهر، آیینه گویای دفاع مقدس و جهاد آگاهانه ملت شجاع و مظلوم در برابر باطل بوده است.
رسولی گفت: باید تاریخ سوم خرداد را  در هاله ای ازطلا محصور کرد و ميليون‌ها انسان در جاي جاي ميهن اسلامی در این روز  سجده‌شكر به‌جاي آوردند و "خرمشهر آزاد شد" واین نوید آزادی کسانی است که دلاورانه جنگیدند و شهادت را  عاشقانه پذيرا شدند.
وی افزود:امسال نيز بايدمراسمات اين  روز را با شكوه هر چه تمامتر برگزاركنيم ومراسم گراميداشت شهداي عمليات بيت المقدس و ديداروتجليل  از خانواده شهداي اين عمليات وفضاسازي نماي شهري واداره  از ديگر برنامه هاي اين روز مبارك است.
وي افزود:امام شهيدان اعلام كرد، كه دست بسيجيان و رزمندگان را مي‌بوسم و بر اين  بوسه افتخار می کنم و سلام ودرود بر شهدای عزیزمان و شهدای این عملیات  .  
گفتنی است این جلسه روزسه شنبه 25اردیبهشت ماه 97با حضور همکاران در بنیاد برگزارشد.
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 246015
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...