کارکنان بنیاد یزد افتخار آفرین استان هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد یزد گفت: کارکنان بنیاد علی‌رغم اینکه از لحاظ جمعیتی در جایگاه پایینی قرار دارند ولی در هر زمینه‌ای ورود کرده‌اند برای استان افتخار آفریده‌اند.
کارکنان بنیاد یزد افتخار آفرین استان هستند
 
به گزارش «ایثار»، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد استان یزد روز چهارشنبه 26 اردیبهشت در گفتگو با سایت ایثار استان گفت: پویایی سازمان در سایه انگیزه و شادابی کارکنان محقق می‌شود و تلاش ما بر این استوار است که بتوانیم زمینه را برای دست‌یابی به این مهم فراهم کنیم.
محمدحسین علمدار افزود: با توجه به کاهش شدید نیروی انسانی به دلیل بازنشستگی تعداد زیادی از خادمین شهدا و کاهش منابع مالی، تلاش می‌کنیم با ارائه خدمات رفاهی تفریحی برای کارکنان بنیاد ضمن جبران این نقیصه نسبت به ایجاد نشاط و شادابی در بین همکاران اقدام کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به این سؤال که این مشکلات چه تأثیری بر ارائه خدمات به جامعه ایثارگری داشته است، تصریح کرد: با توجه به تعهد و تخصص که لازمه کار در بنیاد است، هرچند باهدف مطلوب فاصله‌ داریم ولی همکاران ایثارگر ما این نقص را با تلاش مضاعف و پیگیر جبران کرده‌اند.
علمدار موفقیت‌های خادمین شهدای یزد در بخش‌های فرهنگی ورزشی به‌ ویژه مسائل قرآنی را شایسته تقدیر دانست و اضافه کرد: کارکنان بنیاد علی‌رغم اینکه از لحاظ جمعیتی در جایگاه پایینی قرار دارند ولی در هر زمینه‌ای ورود کرده‌اند برای استان افتخار آفریده‌اند که موفقیت در مسابقات کشوری قرآن کریم و کسب عناوین برتر در مسابقات ورزشی از آن جمله است.
وی در پایان گفت: ما همواره تقویت روحیه نشاط و شادابی همکاران را موردتوجه قرار داده‌ایم و برنامه‌های مختلف فرهنگی و ورزشی را در طول سال اجرا می‌کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 246020