خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اسوه‌های صبر و استقامت هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۷
مدیرکل بنیاد ایلام بیان کرد: شما خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اسوه‌های صبر و استقامت هستید و به برکت شهدای انقلاب، امروز ایران اسلامی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بر قلل رفیع و منیع افتخار ایستاده است.
خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اسوه‌های صبر و استقامت هستند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در دیدار از جانبازان معظم هشت سال دفاع مقدس شهرستان ایلام ضمن آرزوی سلامت برای این عزیزان اظهار داشت: شما جانبازان برای ملت ما عزیز هستید و ما باید قدردان شما باشیم، آسایش امروز ما مرهون فداکاری‌های شما است که برای این انقلاب و کشور سنگ تمام گذاشتید.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با تأکید بر لزوم تجلیل از مقام ایثارگران و جانبازان گفت: وجود جانبازان باعث افتخار ما است و اگر ایثار شما و از جان‌ گذشتگی شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های ایثارگران نبود نظام مقدس جمهوری اسلامی استوار نمی‌ماند.
وی ادامه داد: خانواده معظم جانبازان در این اجر عظیم با جانبازان شریک هستند، همسران صبوری که دوشادوش جانبازان در این رسالت ایشان را همراهی می‌کنند و خادم به انسان‌هایی هستند که برای رضای خداوند از جان خویش گذشتند و بر ارزش‌های خود استوار هستند.
وی افزود: شما خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اسوه‌های صبر و استقامت هستید و به برکت شهدای انقلاب، امروز ایران اسلامی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بر قلل رفیع و منیع افتخار ایستاده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 246021