داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد بیان کرد:
فرهنگ ایثار و شهادت از مهم‌ترین ارزش‌های اسلامی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: ایثار و شهادت از مهم‌ترین ارزش‌های اسلامی است که بنیان اصلی فرهنگ کشور را شکل داده است.
فرهنگ ایثار و شهادت از مهم‌ترین ارزش‌های اسلامی است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان آیت‌الله حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه شهر کرج، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، محمدعلی عالیانی معاون تعاون به همراه جمعی از خادمان شهدا در راستای ارج نهادن به مقام خانواده‌های شهدا و ایثارگران و در راستای اجرای طرح سپاس به دیدار همسر گرامی شهید والامقام جواد فرهنگی و جانباز و آزاده سرافراز محمدعلی جعفری رفته و با آنان در فضایی صمیمی به گفتگو پرداختند.
ابراهیم طاهرنژاد در دیدار با مادر گرامی شهید والامقام جواد فرهنگی با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: ایثار و شهادت از مهم‌ترین ارزش‌های اسلامی است که بنیان اصلی فرهنگ کشور را شکل داده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه خانواده شهدا نماد ایثار هستند چراکه فرزندان خود را به ماندگاری انقلاب و نظام اسلامی هدیه دادند گفت: شهدا و ایثارگران با اقتدا به فرهنگ عاشورا و مقتدا به مولای خود امام حسین علیه‌السلام فرهنگ ناب اسلام را نهادینه کردند که نگهداری و ترویج این فرهنگ به نسل‌های آینده وظیفه ماست.
شایان‌ذکر است در پایان مسئولین به مقام شامخ خانواده‌های شهدا و ایثارگران ادای احترام کرده و بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
 
کد خبر 97/77
انتهای پیام/
کد مطلب: 246022
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...