داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد ساوه:
یادواره 6شهیدمدافع حرم مفقود الاثربرگزارخواهدشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲
یادواره 6شهیدمدافع حرم مفقود الاثربا حضور جمعی از مسئولين وخانواده شهدای مدافع حرم و مردم ولایتمدار برگزارخواهدشد.
 
به گزارش ايثارواحد"استان مركزي "،کریم رسولی انقلاب اسلامی را یک انقلاب تاریخی دانست و گفت: انقلاب‌هاي مادي نگاهشان تنها به جامعه است تا آن را به وضعيت مطلوب برسانند و حركتش مقطعي است و در دراز مدت دوام پیدا نمی‌کند.
وی افزود:  اما در مقابل انقلاب وحركت تاريخي هم براي زمان خود وهم براي عصرهاي بعد برنامه دارد ومحدود به زمان نيست، حركت‌هاي ماندگار می‌ماند كه براي رضاي خدا باشد.
وی خاطرنشان کرد: شهادت آگاهانه در راه هدف، مقدس است؛ فرهنگ اسلامي و شهادت در هم تنيده شده اند و اولياي خدا همواره در طلب آن مي كوشيدند
وي  شهدا را  نمونه کامل ایثار و مقاومت بر شمرد که علیرغم داشتن همسروفرزند  در زمان نیاز به جبهه ها شتافتند و با نثار خون خود باعث سربلندی ایران گردیدند چراکه اگر رشادت، ایثار و جانفشانی شهدا و ایثارگران در طول انقلاب و دفاع مقدس نبود، هیچیک از ما اینچنین در آسایش نبودیم  و این امانتی است که این عزیزان به ما سپرده اند.
وی  با تاکید بر گسترش فرهنگ ایثار و شهادت درجامعه گفت: گرامیداشت یاد شهدا زنده نگهداشتن جامعه است چراکه شهید زنده است و از آنجائیکه شهید زنده است اگر بخواهیم جامعه را زنده نگه داشته باشیم باید با نام و راه و آرمان شهید کار بکنیم.
گفتني است اين مراسم روز چهارشنبه26اردیبهشت ماه 97 در آستانه مبارکه امامزاده سیداسحاق (ع)ودر جوار شهدای مدافع حرم با حضور مسئولين وخانواده هاي معظم شهدا وايثارگران برگزارخواهدشد.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 246030
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...