داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
حفظ عقايد و آرمان هاي شهيدان مهم ترين رسالت مدارس شاهد است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴
رئيس بنياد اراك گفت : حفظ عقايد و آرمانهاي شهيدان مهم ترين رسالت مدارس شاهد است .
 
به گزارش ایثار واحد "استان مركزي" ،مرتضي انصاريفر در اولين جلسه شاهد ناحيه 1 در سال 97 گفت: فرزندان شهدا و ایثارگران هم امروز مسئولیت خطیری بر دوش دارند و با هوشیاری و حضور در صحنه راه پدران خود را ادامه دهند .
وی ضمن تشكر از عوامي اجرايي در ستاد شاهد افزود: اگر عزیزان شاهد و ایثارگر در ابعاد معنوی و انجام تکالیف مذهبی رو به تعالی باشند قطعا از خطرات پرفراز و نشیب عرصه های فکری و مجازی مصون خواهند بود و در این راستا نقش آموزش خانواده و برگزاری جلسات توجیهی والدین برای همسویی با برنامه های تعلیم و تربیت مدارس ضروری است.
 رئيس بنياد اراک عزت و افتخار و پیشرفت امروز ایران اسلامی را مدیون حماسه های ایثارگران در عرصه های مختلف انقلاب به ویژه در دوران هشت سال دفاع مقدس دانست و متذکر شد : باید با تمام توان از دستاورد های ارزشمند انقلاب اسلامی که خونبهای شهیدان است پاسداری و دفاع نمود
انصاريفر با استفاده از سخنان امام خميني(ره) تاكيدكرد:در امور فرهنگي اين يادگاران شاهد و ايثارگر دقت بيشتري نموده و آنان را تا مقطع دانشگاه به بهترين وجه اداره كنيم زيرا جامعه اسلامي ما استقلال و آزادي و جمهوري اسلامي خويش را مديون ايثار هاي غير قابل ترسيم اين عزيزان مي داند .
در ادامه محمدي ضمن ابراز اميدواري و حس مسئوليت‎پذيري خود و مجموعه اذعان داشت: از هيچ كوششي دريغ نکرده و تمام توان خود را بكار می‌بریم چراکه كار جامعه ايثارگري تعطيلي نخواهد داشت.
رئيس آموزش و پرورش ناحيه 1 افزود : مربیان و مدیران بایستی نگاه ویژه به طرح شاهد داشته باشند و باید تعامل هر چه بیشتر در میان دبیران ، دانش آموزان و خانواده ها وجود داشته باشد تا فرزندان با انگیزه بیشتر در راه علم و دانش حرکت کنند .
گفتني است صبح روز سه شنبه 25 ارديبهشت ماه  97 جلسه ستاد شاهد ناحيه 1 با حضور رئيس بنياد اراك ، حسين منصوري معاون فرهنگي و خانم سكينه قدسي كارشناس آموزش، محمدي رئيس آموزش و پرورش ناحيه 2  و اعضاي ستاداجرايي شاهد ، مديران برگزار شد.
در پايان ضمن تشكر از تمامي معلمان و مديران دلسوز در مدارس شاهد از خانم خانمحمدي در مدرسه شاهد ريحانه به عنوان معلم نمونه تقدير شد .
انتهاي پيام /
کد مطلب: 246032
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...