داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
مجلس شهداء ، مجلسي است كه قلب امام زمان (عج) را شاد مي كند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸
رئيس بنياد اراك گفت: مجلس شهداء ، مجلسي است كه قلب امام زمان (عج) را شاد مي كند
 
به گزارش ايثار واحد"استان مركزي"، مرتضي انصاريفر درمراسم دومين سالگرد شهيد مدافع حرم عليرضا بابايي گفت: مجلس شهداء ،مجلسي است كه ،قلب امام زمان (عج) را شاد مي كند و اگردر اين بين، دشمنان انقلاب ما را مورد تحريم قرارمي دهند، ولي خداوند رحمت هاي الهي خودش را بر روي اين كشور سرازير مي كند.
وي به خانواده هاي شهداء اشاره و گفت :درود بر پدران و مادران شهداء كه توانستند چنين فرزنداني را تربيت اسلامي كنند كه راه را، به وجود شهداء مي توانيم پيدا كنيم و حقيقتا شهداء زنده اند و اگر ما فرياد بزنيم واز شهداءبخواهيم كه تكليف ما چيست ، قطعا مي گويند پيروي از ولايت است و عليرغم تمام توطئه ها و اقدامات دشمنان ،با تدبير و رهنمودهاي رهبري به40 سالگي انقلاب رسيديم .
رئيس بنياد ضمن گراميداشت ياد شهداء، افزود : سفارش امام (ره)و شهداي عزيز اين بود كه پشتيبان ولايت فقيه باشيد تا آسيبي به اين مملكت نرسد و نتيجه آن تدبير رهبري درشكست دادن داعشي ،كه آمده بود كه لطمه بزرگي به ايران اسلامي بزند و سپاه درمقابل دشمنان ايستادگي كرد و اگر جنگ را به بيرون مرزها نبرده بوديم ، الان بايد در داخل كشور، با داعش مي جنگيديم و البته شكست داعش و خروج آنها از عراق و سوريه نياز به تحليل بيشتر و بررسي ابعاد آن دارد و استكبار ازدست جريان مقاومت به خاطر شكستهاي فراوان ، به شدت عصباني مي باشد و اين عصبانيت به خاطرعظمت شهداء مي باشد.
انصاريفر اظهاركرد: شهدای مدافع حرم و آزادگان نمونه بارز ایثار و فداکاری برای پایداری و بقای نظام مقدس هستند.
رئيس بنياد با اشاره به اینکه  نظام مقدس جمهوری اسلامی که آرمان انبیا بوده است نباید آلوده به فساد شود تصریح کرد: مومنان باید با صداقت کامل بر عهد و پیمان خود با شهدا بمانند و در هر جایگاهی هستیم برای ریشه‌کن شدن فساد جهت زندگی خود را به سمت خدا تغییر دهیم.
وی تنها راه سعادت ملت ایران را استقامت در راه شهیدان دانست و گفت: ملت عزیز ایران به پیروی از امام راحل و رهبر معظم انقلاب هرگز در مقابل زیاده‌خواهی دشمنان تن به ذلت نخواهند داد و راه سعادت خود را در مسیر پیروی از انقلاب و شهدا می‌دانند.
گفتني است صبح روزسه شنبه 25 ارديبهشت 97 مراسم دومين سالروز شهيد مدافع حرم عليرضا بابايي و شهداي دانشجو با حضورمسئولين ،اساتيد دانشگاه، دانشجويان ،خانواده هاي شاهد و ايثارگر و خانواده شهداي مدافع حرم در سالن دانشگاه اراك برگزار شد .
 انتهاي پيام /
کد مطلب: 246037
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...