داخلی صفحه قزوین خبر
 
با آغاز امتحانات خرداد ماه؛
افزایش انگیزه‌ی‌ تحصیلی دانش‌آموزان ایثارگر ضروری است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹
با آغاز امتحانات خرداد ماه، افزایش انگیزه‌ی تحصیلی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر برای موفقیت بیشتر در امتحان‌ها ضروری است.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، جلسه ستاد اجرایی شاهد آموزش و پرورش شهرستان آبیک با حضور وحدت مهدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک، علیرضا اینانلو رئیس آموزش و پرورش شهرستان آبیک و سایر اعضا برگزار شد.
در این جلسه مهدی ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: این ماه فرصت مغتنمی است تا همه‌ی قشرهای مختلف جامعه بویژه دانش‌آموزان از برکات آن استفاده کنند.
وی با اشاره به آغاز امتحانات خرداد ماه افزود: با توجه به این مهم، افزایش انگیزه‌ی تحصیلی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر برای موفقیت بیشتر در امتحان‌ها ضروری است.
در ادامه این جلسه رئیس آموزش و پرورش شهرستان آبیک با اشاره به اینکه تقویت بنیه‌ی علمی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر ضروری است، افزود: با توجه به شروع امتحانات باید تلاش کنیم تا این دانش‌آموزان نمره‌ی مطلوبی را به دست آورند.
در این نشست نتیجه‌ی مصوبات جلسه‌ی گذشته ستاد اجرایی شاهد از جمله میزان و نحوه‌ی استفاده دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر از کلاس‌های جبرانی و سرکشی مسوولان از این دانش‌آموزان در مدارس مورد بررسی قرار گرفت.
همچنین به دلیل نزدیک شدن شروع امتحانات دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر، مقرر شد تامین هزینه‌های کلاس‌های جبرانی این دانش‌آموزان توسط مسوولان بنیاد پیگیری شود.
کد مطلب: 246038
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...