داخلی صفحه کرمان خبر
 
بانوی جانباز کرمانی قهرمان کشور شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۶
عشرت کردستانی بانوی جانباز کرمانی در مسابقات قهرمانی دوومیدانی کشور و انتخابی تیم ملی برای بازی‌های پاراآسیایی اندونزی با شکستن رکورد بر سکوی قهرمانی ایستاد.
بانوی جانباز کرمانی قهرمان کشور شد
 
به گزارش ایثار کرمان، بانو عشرت کردستانی جانباز 30 درصد کرمانی که در مسابقات پارالمپیک پرچم‌دار کاروان ورزشی ایران بود، در مسابقات انتخابی تیم ملی و قهرمانی کشور با شکستن رکورد آسیا رتبه نخست را به خود اختصاص داد.
عشرت کردستانی مجروح منطقه جنگی است. وی در سال ۸۱ و در سن ۱۹ سالگی در منطقه شلمچه با قطعی پای راست دچار مجروحیت شد و به درجه والای جانبازی نائل یافت.
وی در گفتگوی تلفنی با روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان از اینکه این بار در یک‌رشته ورزشی دیگر موفق بوده و می‌تواند بازهم برای کشورش تلاش کند تا پرچم ایران مثل همیشه برافراشته شود، بسیار خرسند و خوشحال بود.
وی در سال گذشته مدال و مقام خود را درحرکتی خودجوش به خانواده شهید مدافع حرم سردار شهید حسین بادپا تقدیم کرد و قهرمان واقعی را مدافعان حرم خواند.
سردار حسنی سعدی ضمن تبریک به خانم کردستانی گفت: این بانوی کرمانی قهرمانی تمام‌عیار است بااینکه مجروح است و می‌تواند خیلی راحت در خانه بنشیند و به زندگی روزمره خود ادامه دهد ولی می‌آید تلاش خود را می‌کند تا برای کشورش و ملتش کسب افتخار کند امیدوارم این بانوی ایرانی همیشه سربلند و پیروز باشد.
انتهای پیام./
کد مطلب: 246041
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...