مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد:
برقراری ارتباط مناسب با ایثارگران عامل اعتمادسازی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۱
مدیر کل بنیاد کهگیلویه وبویراحمد برقراری ارتباط خوب روابط عمومی‌ها با خانواده های شاهد و ایثارگر را عاملی در راستای اعتمادسازی بین خانواده ها و بنیاد دانست و گفت: بیان خدمات بنیاد به خانواده های شاهد و ایثارگر از دیگر رسالت‌های این افراد است.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ،سید منصور موسوی ظهر امروز  در  آئین تجلیل از همکاران شاغل در واحد روابط عمومی که در محل دفتر مدیرکل  برگزار شد، گفت: نام‌گذاری روز 27 اردیبهشت ماه به عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی‌ها نشان از اهمیت این حرفه در جامعه دارد.
وی با اشاره به شصت و هفتمین سالروز تاسیس روابط عمومی‌ها در کشور تصریح کرد: با وجود اینکه هنوز عمر طولانی از تاسیس روابط عمومی در کشور نمی‌گذرد، ولی این حرفه و علم توانسته به جایگاه ویژه‌ای در بین دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌ها دست یابد.
موسوی  ادامه داد: حفظ حرمت قلم در  روابط عمومی‌های بنیاد، برقراری ارتباط و تعامل خوب با اصحاب رسانه جهت انعکاس صحیح اخبار ، انتقال صحیح اطلاعات به مخاطبین به ویژه خانواده های شاهد و ایثارگر  و ارائه بازخورد آن به مدیران از دیگر وظایف و رسالت‌های روابط عمومی‌ها است.
موسوی  برقراری ارتباط خوب روابط عمومی‌ها با خانواده های شاهد و ایثارگر را عاملی در راستای اعتمادسازی بین خانواده ها و بنیاد دانست و گفت: بیان خدمات بنیاد به خانواده های شاهد و ایثارگر از دیگر رسالت‌های این افراد است.
وی خاطر نشان کرد: دشمنان ایران اسلامی با هجمه های فرهنگی و توطئه های اقتصادی سعی در ناکارآمد جلوه دادن نظام و در نهایت تضعیف روحیه ملت دارند و روابط عمومی ها با کارآیی در انتقال محتوای پیام و استفاده از روش های کارآمد جذب مخاطب باید با برنامه ریزی در جهت خنثی سازی توطئه های دشمنان گام های اساسی بردارند.
موسوی افزود:این روز بهانه ای است  برای یادآوری مسؤولیت‌ها و نقش‌ های ارزنده ای که روابط‌عمومی می‌تواند در مسیر پیشرفت و تعالی کشور ایفا کند.
 وی گفت :  امیدواریم شاهد تبیین هر چه بیشتر نقش و جایگاه روابط عمومی و رشد و بالندگی « هنر ارتباطات » در بنیاد باشیم.
پایان پیام
کد مطلب: 246045
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...