رئیس اداره مددکاری بنیاد استان کهگیلویه وبویراحمد
مرکز مشاوره بنیادکهگیلویه وبویراحمد آماده خدمت رسانی به ایثارگران است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۸
رئیس اداره مددکاری بنیاد استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان راهکار های خدمات رسانی در بخش مشاوره به خانواده های شاهد و ایثارگر پرداخت و تاکید کرد: مرکز مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمدآماده خدمت رسانی به جامعه ایثارگری است.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ، سیمین نگین تاجی رئیس اداره مددکاری بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد ظهر امروز در یاسوج به بیان راهکار های خدمات رسانی در بخش مشاوره به خانواده های شاهد و ایثارگر پرداخت و تاکید کرد: مرکز مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد آماده خدمت رسانی به جامعه ایثارگری است.
وی افزود: در این مرکز با بهره گیری از اساتید مجرب ، روان شناس و مشاوره و همچنین دعوت از متخصصین اعصاب و روان و روانپزشک به ارائه خدمات روانشناختی در حوزه های خانوادگی ، شغلی ، تحصیلی ، ازدواج ، روانسنجی ، درمان مشکلات رفتاری و اختلافات روانی بصورت رایگان برای جامعه هدف می پردازد.
وی اضافه کرد: همچنین در این مرکز کلاسهای آموزشی مشاوره فردی و گروهی و آموزش خانواده برای ایثارگران و خانوادهایشان برگزار می شود.
گفتنی است، این مرکز واقع در یاسوج ، خیابان گلستان 4 ، مرکز مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد واقع شده است.
پایان پیام
کد مطلب: 246049
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...