داخلی صفحه تهران خبر
 
اجرای ۳۰ هزار ختم قرآن به نیابت از شهدای بهشت‌ زهرا(س)
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰
طرح ۳۰ هزار ختم قرآن به نیت ۳۰ هزار شهید آرمیده در گلزار شهدای بهشت‌ زهرا(س) برای تعجیل‌ در فرج امام زمان(عج) برگزار می‌شود.
اجرای ۳۰ هزار ختم قرآن به نیابت از شهدای بهشت‌ زهرا(س)
 
به گزارش «ایثار تهران»، علیرضا اکبری، رئیس اداره امور گلزار شهدای بهشت زهرای تهران گفت: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان طرح ۳۰ هزار ختم قرآن به نیت ۳۰ هزار شهید آرمیده در گلزار شهدای بهشت‌ زهرا(س) برای تعجیل‌ در فرج امام زمان(عج) برگزار می‌شود.
اکبری افزود: علاقه‌مندان برای شرکت در این طرح می‌توانند به صورت مراجعه حضوری و ارسال کلمه «یا شهید» به سامانه پیامکی شماره ۳۰۰۰۷۲۲۷۰۰۱۸۷۲ ، از شماره جزء مربوط به خود مطلع شوند.
رئیس اداره امور گلزار شهدای بهشت زهرای تهران اظهار داشت: عاشقان قرآن و علاقمندان برای شرکت در این طرح می‌توانند در طول ماه مبارک رمضان، از روز یکشنبه تا چهارشنبه هر هفته، از ساعت ۹ تا ۱۴:۳۰ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۹ تا اذان مغرب، و روزهای جمعه از ساعت ۹ تا ۱۴ با حضور در اداره امور گلزار شهدای بهشت‌زهرا(س) جزءهای قرآنی مورد نظر را دریافت کنند.
وی یادآور شد: به شرکت‌کنندگان در این طرح فرازهایی از وصیت‌نامه شهیدی را که به نیابت از آن قرآن تلاوت می‌کنند اهداء خواهد شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 246056
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...