‌روابط عمومی بنیاد نقش موثری در اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت دارد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۱
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران با تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی به همکاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی به خصوص در حوزه ایثار و شهادت گفت: ‌روابط عمومی بنیاد نقش موثری در فرهنگ ایثار و شهادت ایفا کرده است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، قاسم صمدیان اظهار داشت: برنامه‌ريزي و تلاش به‌منظور تبيين مفهوم و فلسفه جهاد و شهادت و همچنین احياء، حفظ و ترويج فرهنگ ایثار به‌عنوان ‌والاترين ارزش الهي، از مسئولیت‌های روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران در سطح جامعه است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی افزود: روابط عمومی با بسيج كليه امكانات نظام و جامعه اسلامي به‌ویژه نهادهاي فرهنگي، اجتماعي، هنري، آموزشي و وسايل ارتباط‌جمعی موجبات شناسايي و تقويت زمینه‌های ترويج فرهنگ متعالی ایثار و شهادت را فراهم می‌آورد.
وی تصریح کرد: بررسي و شناسايي عوامل بازدارنده و مخرب فرهنگ شهادت و ايثارگري و تلاش در امحاء آن‌ها از اقدامات و فعالیت‌هایی است که بر عهده این واحد بنیاد نهاده شده است.
صمدیان با بیان اینکه روابط عمومی، هنر و علم اجتمـاعی است که درون و برون دستگـاه را به هم پیـوند می‌دهد و به‌عنوان نماینـده، زبان گویا و گوش شنوای جامعه، رسالت خطیر و تعهدی سنگین‌تر از همیشه بر دوش دارد، افزود: روابط عمومی با استفاده از ابزارهای گوناگون به‌عنوان مهم‌ترین رکن یک سازمان در اشاعه رسالت فرهنگی خود به ایفای نقش پرداخته و اهداف فرهنگی سازمان را سمت‌وسو می‌بخشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 246068