داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۲
عبدالله پاکاری، در دیدار با خانواده معظم شهیدان پرویز و هدایت درویشوند در شهرستان رودبار، با بیان اینکه خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن انقلاب، نظام و ملت دارند، اظهار کرد: پشتیبانی از خانواده شهدا، باعث استحکام و پایداری این نظام و انقلاب می شود.
 
به گزارش ایثار گیلان ،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را برای مسئولان یک افتخار و موجب تجدید روحیه برای خدمت به ملت دانست و افزود:خانواده شهیدان با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند.
مدیرکل بنیاد گیلان، با اشاره به مقام والای خانواده شهدا و ایثارگران در پیشگاه خداوند، تصریح کرد: مجاهدت شهدا و خانواده های معظم آنان در رویارویی با دشمن و دفاع از ارزش ها مایه سربلندی و افتخار ایران اسلامی است و امروز ما وظیفه داریم ادامه دهنده راه شهدا باشیم و از دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان های نظام محافظت کنیم.
این مقام مسئول یادآور شد: عزت، امنیت و اقتدار این مرز و بوم در جهان مدیون مجاهدت ها، رشادت ها، صبر و استقامت خانواده های سرافراز شهدا و ایثارگران است لذا مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
پاکاری خاطرنشان کرد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران در دامان خویش فرزندانی را پرورش دادند که سربازان اسلام شدند و در راه رضای حق تعالی و اعتلای کلمه الله، اسماعیل‌های خویش را تقدیم کردند و امروز نیز سربلند و مفتخر به این شهادت‌ها هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در ادامه با والدین شهید احمدعلی محمدی،خانواده شهیدان پور امیدی و زاهدی، شمس الله قاسم خانی جانباز 70 درصد و گونجی، جانباز و آزاده دیدار کرد.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 246071
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...