داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
معاون فرهنگی بنیاد کرمانشاه: اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون رشادت‌های شهداست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۰
در نشست کمیته ایثارگران استان کرمانشاه برنامه‌های اجرایی سوم خرداد تدوین شد.
معاون فرهنگی بنیاد کرمانشاه: اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون رشادت‌های شهداست
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» در آستانه فرارسیدن سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، کمیته ایثارگران استان کرمانشاه با حضور نمایندگان دستگاه‌های اداری سطح استان در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه تشکیل جلسه داد.
در ابتدای این نشست خسرو شهیدی معاون فرهنگی بنیاد استان، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، یاد و خاطره دلاور مردان هشت سال دفاع مقدس به‌ویژه شهدای فتح خرمشهر را گرامی داشت.
شهیدی گفت: اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون رشادت‌های مردان بزرگی است که در مقطعی از تاریخ، در برابر تمام دشمنان و بدخواهان این کشور ایستادند و عزت و افتخار را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.
 معاون فرهنگی بنیاد کرمانشاه افزود: یکی از این مقاطع تاریخی سوم خرداد و سالروز فتح خرمشهر است که علیرغم توان و تجهیزات فراوان دشمن، فرزندان برومند این کشور آن‌چنان حماسه‌ای آفریدند که جهانیان را در برابر رشادت‌های بی‌نظیر خود مات و مبهوت کردند.
وی با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته‌شده در بزرگداشت سوم خرداد، گل‌باران مزار مطهر شهدا در روز پنج‌شنبه سوم خرداد، تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان استان و نیز برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی را بخشی از برنامه‌های اجرایی در این ایام برشمرد.
همچنین در ادامه هریک از نمایندگان دستگاه‌های اداری سطح استان، نظرات و دیدگاه‌های خود را در این خصوص بیان کردند.
گفتنی است: استان کرمانشاه در عملیات غرورآفرین فتح خرمشهر، تعداد 41 شهید والامقام و 42 جانباز گرانقدر را تقدیم آرمان‌های والای نظام اسلامی کرده است.

انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 246072
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...