خانواده ایثارگران و شهدا صاحبان اصلی انقلاب هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵
مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویراحمد از خانواده معظم شهدا و ایثارگران به عنوان صاحبان اصلی انقلاب و نظام اسلامی یاد کرد و تصریح داشت: عزت و سربلندی، افتخار و اقتدار ایران اسلامی به برکت جان فشانی های شهدا، جانبازان و ایثارگران است.
خانواده ایثارگران و شهدا صاحبان اصلی انقلاب هستند
 
به گزارش «ايثار»، سيد منصور موسوی صبح امروز در حاشیه دیدار با تعدادی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در یاسوج اظهار کرد: شهدا و جانبازان به عنوان اسطوره ها و سرفصل برگ زرین انقلاب هستند و بعد از شهدا اگر بخواهیم اسطوره های انقلاب را معرفی کنیم باید از جانبازان و ایثارگران نام ببریم. 
وی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران به عنوان صاحبان اصلی انقلاب و نظام اسلامی یاد کرد و تصریح داشت: عزت و سربلندی، افتخار و اقتدار ایران اسلامی به برکت جان فشانی های شهدا، جانبازان و ایثارگران است.
موسوی افزود: علیرغم سرمایه گذاری دشمنان نظام بر ضد این فرهنگ امروز مرزهای جغرافیایی و اعتقادی ما فراتر از مرزهای ایران رفته و فرهنگ ما به عنوان میثاق احرار و آزادگان جهان قرار گرفته است.
مدیرکل بنیاد كهگيلويه و بوير احمد بیان کرد: ایثار و شهادت نقطه ضعف دشمنان است و به همین دلیل وظیفه ترویج این فرهنگ غنی را برعهده داریم.
وی افزود: این نظام بر آرمان های والای اسلام پایبند و به دنبال ایجاد تمدن بزرگ اسلامی است. كشور، تاریخ و نسل امروز و فردای ما به راه و یاد شهدا نیازمند است.
انتهای پيام/
کد مطلب: 246075