داخلی صفحه یزد خبر
 
مددکاران بنیاد یاور امین جامعه ایثارگری هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶
گروه فرهنگی- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد گفت: مددکاران بنیاد یاور امین جامعه ایثارگری هستند که خانواده شهدا و ایثارگران انتظار رسیدگی به مشکلاتشان را از آن‌ها دارند.
مددکاران بنیاد یاور امین جامعه ایثارگری هستند
 
به گزارش ایکنا از یزد، احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد صبح امروز در همایش آموزشی مددکاران اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران حوزه مددکاری و مشاوره بنیاد اظهار کرد: مددکاران بنیاد یاور امین جامعه ایثارگری هستند که خانواده شهدا و ایثارگران انتظار رسیدگی به مشکلاتشان را از آن‌ها دارند.
وی با اشاره به جایگاه مهم نهاد خانواده تصریح کرد: جامعه سالم از دل خانواده‌های سالم و معتقد که توجه به مسائل مختلف اخلاقی و اجتماعی را در برنامه دارند، بیرون می‌آید.
ابراهیمی هدف از خلقت را رسیدن انسان به کمال دانست و افزود: کمال انسان و جانشین خدا در زمین بودن و کسب سعادت اخروی هدف غایی خلقت انسان است و ما باید با برنامه‌ریزی مناسب و اجرای برنامه‌های آموزشی مختلف دستیابی به این مهم را تسهیل کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد جایگاه مددکاران به‌ عنوان رسولان بنیاد را موردتوجه قرارداد و اضافه کرد: مددکاران با حضور در منازل شهدا، جانبازان و آزادگان مسائل و مشکلات را از نزدیک لمس می‌کنند و لازم است با راهکاری مناسبت به مسئولان بنیاد برای حل آن‌ها ارائه دهند.
کد مطلب: 246083
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...