خدمت به ایثارگران رسالت بنیاد است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد البرز خدمت به ایثارگران را رسالت بنیاد دانست و گفت: خاستگاه و فلسفه‌ وجود بنیاد در عاشورا است.
خدمت به ایثارگران رسالت بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، نشست هم‌اندیشی معاونت تعاون در راستای خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با حضور محمدعلی عالیانی معاون تعاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، روسای ادارات و دیگر خادمین شهدا در منطقه یک کرج برگزار و موضوعات مختلف مورد بررسی قرار گرفت.
محمد علی عالیانی در این نشست با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و آرزوی توفیق برای خادمین شهدا در جهت خدمت به ایثارگران، خدمت به ایثارگران را رسالت بنیاد دانست و گفت: خاستگاه و فلسفه‌ وجود بنیاد در عاشورا است.
فرهنگ عاشورا همان چیزی است که شهدا به‌ وسیله‌ آن الهام گرفتند و ما امروز پرچم‌دار این حرکت و نهضت و پرچم‌دار ترویج و نشر و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت هستیم و به این منظور کاری که در بنیاد انجام می‌شود به این دلیل دارای اهمیت و تقدس بیشتر است.
وی افزود: ارائه‌ خدمت ما به کسانی است که با خون خود سند ایثارگری خود را امضاء کردند چه آزاده، چه جانباز و چه خانواده‌ شهید و این خدمات مستلزم این است که ما با همکاری با روحیه و نشاط، با علم به ضوابط و مقررات، دقیق‌تر و کامل‌تر با دغدغه کامل بتوانیم حضور پیدا کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 246087