داخلی صفحه اردبیل خبر
 
​برنامه آموزشی فرهنگی کارکنان بنیاد اردبیل و خانواده های آنان برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۷
برنامه های آموزشی فرهنگی پیشگیری و مبارزه با اعتیاد برای کارکنان بنیاد و خانواده های آنان با حضور مدیران کل بنیاد و ستاد اقامه نماز و دبیر مبارزه با مواد مخدر و نماینده بهزیستی استان اردبیل برگزار شد .
 
به گزارش ایثار واحد استان « اردبیل » ، شاهی مدیرکل بنیاد در این برنامه فرهنگی آموزشی که شامگاه روز سه شنبه 25 اردیبهشت 97 در سالن اجتماعات هتل چالدران شهر توریستی سرعین برگزار شد با خیرمقدم گویی خدمت همکاران و خانواده محترم شان و اشاره به اینکه بالاترین عبادت خدمت به جانبازان و ایثارگران که سرمایه های ارزشمند نظام جمهوری اسلامی ایران هستند می باشد گفت : صبر و تحمل خانواده ها در کنار همسران شان نقش ارزنده در صیانت ایثارگران معزز در برابر آسیب های اجتماعی دارد .
مدیرکل بنیاد افزود : اکنون  دشمن قشر ایثارگران و خانواده ها  را هدف گرفته تا آنها را از انقلاب و نظام اسلامی جدا کند و یکی از توطئه های شوم دشمن آلوده کردن قشر ایثارگران  و خانواده آنها به مواد مخدر است که باید هوشیار باشیم و با اجرای برنامه های پیشگیرانه حامیان اصلی انقلاب را صیانت و حفاظت کنیم .
بهشتی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نیز با بیان اینکه بايد در پاسداشت حریم خانواده از هيچ تلاشي دريغ نكنيم به ارائه آمار و وضعیت جامعه استان و مبتلایان به اعتیاد پرداخت و هشدار داد که خطر در کمین خانواده های ماست واين سرمايه هاي ارزشمند را باید به خوبي در برابر آسیب ها اجتماعی صیانت کنیم
 در ادامه حجه الاسلام عبادی از مربیان برنامه آموزشی به شیوه های دعوت و رعایت نکات ریز در جذب کودکان به نماز پرداخت و  به سیره زندگانی بزرگان دین و نقش مادران و خانواده در تربیت فرزندان اشاره کرد .
عبدالهی یکی دیگر از اساتید برنامه به بیان آسیبهای اجتماعی نوپدید اشاره داشت و گفت : کودکان ما در دست ما امانت الهی اند و بسیار پاک سرشت اند لذا در تربیت فرزندان با توجه به تهاجم فرهنگی دشمنان بایستی برنامه داشته باشیم و با شرکت در گارگاه های آموزشی آگاهی و مهارت خودمان رابالا ببریم.
حاضرین در این برنامه آموزشی پس از اقامه نماز جماعت از هدایای ورزشی ، پذیرایی شام و استفاده از امکانات آبدرمانی بهره مند شدند .
انتهای پیام ./
کد مطلب: 246091
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...