اقتدار ایران مرهون رشادت های مردان بزرگی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۵
معاون فرهنگی و امور آموزشی بنیاد کرمانشاه بیان کرد: اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون رشادت‌های مردان بزرگی است که در مقطعی از تاریخ در برابر تمام دشمنان و بدخواهان این کشور ایستادند و عزت و افتخار را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.
اقتدار ایران مرهون رشادت های مردان بزرگی است
 
به گزارش «ایثار»، در آستانه فرارسیدن سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، کمیته ایثارگران استان کرمانشاه با حضور نمایندگان دستگاه‌های اداری سطح استان در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه تشکیل جلسه داد.
در ابتدای این نشست خسرو شهیدی معاون فرهنگی بنیاد استان، تبریک حلول ماه مبارک رمضان، یاد و خاطره دلاور مردان هشت سال دفاع مقدس به‌ویژه شهدای فتح خرمشهر را گرامی داشت.
شهیدی افزود: اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون رشادت‌های مردان بزرگی است که در مقطعی از تاریخ در برابر تمام دشمنان و بدخواهان این کشور ایستادند و عزت و افتخار را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.
معاون فرهنگی بنیاد کرمانشاه افزود: یکی از این مقاطع تاریخی سوم خرداد و سالروز فتح خرمشهر است که علیرغم توان و تجهیزات فراوان دشمن، فرزندان برومند این کشور آن‌چنان حماسه‌ای آفریدند که جهانیان را در برابر رشادت‌های بی‌نظیر خود مات و مبهوت کردند.
وی با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته‌شده در بزرگداشت سوم خرداد، گل‌باران مزار مطهر شهدا در روز پنج‌شنبه سوم خرداد، تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان استان و نیز برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی را بخشی از برنامه‌های اجرایی در این ایام برشمرد.
گفتنی است، استان کرمانشاه در عملیات غرورآفرین فتح خرمشهر، تعداد 41 شهید والامقام و 42 جانباز گرانقدر را تقدیم آرمان‌های والای نظام اسلامی کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 246100