​مدیر کل بنیاد خراسان رضوی
روابط عمومی مهم ترین پل ارتباطی سازمان با مردم است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۲
مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: روابط عمومی ارتباط دو سویه مردم و مسئولان را برقرار می کند و ایثارگران می توانند از مهمترین فعالیت های بنیاد با خبر و مشکلات خود را مطرح کنند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و گرامیداشت 27اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گفت: روابط عمومی همانند قلب است که هرچه این قلب توانمندتر و منظم‌تر باشد، ایجاد ارتباط بهتر و سریع‌تر را به دنبال خواهد داشت.
وی با بیان اینکه روابط عمومی پل ارتباطی مسئولان و مردم است، ادامه داد: روابط عمومی ، ارتباطات دوجانبه و متقابل مسئولان و ایثارگران را برقرار می کند و مردم میتوانند از فعالیت های سازمان آگاه شوند.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با اشاره به اینکه روابط عمومی زبان گویا، چشم بینا و گوش شنوای سازمان است، تصریح کرد: در عصر ارتباطات و فناوری، روابط عمومی باید با حرکت در متن، در جهت پویایی و پایداری سازمان گام بردارد و به تولید اطلاعات بپردازد و در این مسیر با توجه به نوآوری و شکوفایی از دانش‌های نوین و تکنولوژی روز بهره گیرد .
وی در همین راستا خاطر نشان ساخت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهم ترین هدف بنیاد خراسان رضوی است که رسانه ها و روابط عمومی ها میتوانند با ابزار و تکنولوژی های به روز، این فرهنگ متعالی را در بین آحاد مردم جامعه گسترش دهند.
حجت الاسلام معصومی با تبریک 27اردیبهشت به همکاران روابط عمومی گفت: واقعیت های و مشکلات جامعه توسط روابط عمومی باید به گوش مسئولان برسد زیرا مهم ترین ابزار های ارتباطی مانند رسانه در اختیار روابط عمومی قرار دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با اشاره به اینکه پایداری اسلام ناب محمدی وزنده نگه‌داشتن یادوخاطره شهدا از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، اعلام کرد: همکاران روابط عمومی در دستگاه‌ها دولتی و غیردولتی باید اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با ابزارهای مختلف در قلب مردم نهادینه کنند زیرا نقش اصلی در اجرای سیاست‌ها و جلب مشارکت‌های مردمی در جهت پیشبرد اهداف این نظام‌دارند.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: مدیرکل ، بنیاد خراسان رضوی، روز ارتباطات، روابط عمومی
کد مطلب: 246113
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...