داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: مهم‌ترین دغدغه بنیاد اشتغال ایثارگران است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: مهم‌ترین دغدغه بنیاد اشتغال ایثارگران است.
مدیرکل بنیاد یزد: مهم‌ترین دغدغه بنیاد اشتغال ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار یزد» احمد ابراهیمی روز چهارشنبه 26 اردیبهشت در جمع معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با اشاره به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان گفت: ما هرچه داریم از برکت خون شهدا و مجاهدت خانواده‌های محترم شاهد و ایثارگر است و ما باید در انجام وظایف خود به‌گونه‌ای عمل کنیم که مورد رضایت خداوند، مردم و به‌ویژه خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگران باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد مهم‌ترین دغدغه این نهاد را اشتغال ایثارگران و خانواده‌های شهدا دانست و افزود: برنامه محوری و اشتغال، شعار امسال ما در بنیاد شهید است که در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری انتخاب‌شده است. بیش از 800 نفر از جامعه هدف ما در استان یزد جویای کار هستند.
وی افزود: کارگروه ایثارگران به ریاست معاونت توسعه استانداری به‌صورت ماهیانه تشکیل می‌شود و در آن جلسه نسبت به بررسی مسائل و مشکلات اشتغال جامعه ایثارگری که یکی از اولویت‌های بنیاد شهید است اقدام لازم انجام می‌شود.
ابراهیمی تأکید کرد: هر اقدامی که برای ایجاد اشتغال پایدار و مولد انجام شود تأثیری مستقیمی بر اقتصاد کشور خواهد داشت و به تقویت استقلال و خودکفائی میهن اسلامی کمک خواهد کرد.

 
کد مطلب: 246115
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...