داخلی صفحه اردبیل خبر
 
​مدیرکل بنیاد استان :
مسیر خدمت به جامعه ایثارگری را با تمام توان ادامه می دهیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۴
مدیرکل بنیاد استان اردبیل صبح امروز در جلسه عمومی کارکنان بنیاد استان گفت : تکلیف ذاتی بنیاد خدمت به جامعه ایثارگری است و با تمام توانان این مسیر را ادامه می دهیم .
 
به گزارش ایثار واحد استان" اردبیل "، یاسر شاهی صداقت ، درستکاری و شفافیت را راه نجات خواند و گفت : با احترام به تمام سلایق و طیف ها ی همکاران عزیز راه صداقت و درستکاری و شفافیت را انتخاب می کنیم هرچند که در تلاطم افکار جوامع این مسیر سختی داشته باشد . به راه ولایت اعتقاد داریم و در راستای تکلیف ذاتی بنیاد که همانا خدمت به جامعه ایثارگری است با تمام توان خود و همکاران عزیز را بدان دعوت می کنم .
مدیرکل بنیاد افزود : مسیر خدمت به جامعه ایثارگری را همچنان با سربلندی و موفقیت ادامه می دهیم . ما وارث شهدا و  سرداران شهید هستیم و با بزرگ مردانی هم اکنون زندگی می کنیم که باید وظایف خود را در قبال آنها به احسن و والا انجام دهیم . تعاون و همکاری همه کارکنان با حفظ اقتدار سازمانی لازمه این کار است .
در ادامه معاون توسعه مدیریت بنیاد استان به تشریح برنامه های بنیاد استان در ماه مبارک رمضان پرداخت .
انزابی برگزاری کلاس آموزش و قرائت قرآن در نیم ساعت اول ورود کارکنان به بنیاد ، دعوت از اساتید مذهبی برای سخنرانی در روزهای پنج شنبه ، تجلیل و تقدیر از فعالان اجرایی ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر بنیاد استان و شهرستان ها با مد تظر قرار دادن شاخص های ارزیابی ، بازدید از نمازخانه و نحوه اجرای فریضه نماز جماعت در اداره بنیاد شهرستان ها و تجهیز نماز خانه ها  ، تولید آثار فرهنگی با موضوع نماز و امر به معروف و نهی از منکر ، تشکیل هسته های یاوران نماز و معروف و برگزاری دوره های آموزشی ویژه ائمه جماعات را از برنامه های ستاد اقامه نماز بنیاد استان در ایام ماه مبارک رمضان عنوان کرد .
انتهای پیام ./  
کد مطلب: 246117