داخلی صفحه گلستان خبر
 
پیام تبریک مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان به مناسبت روز روابط عمومی
ارتباط هوشمند و یکپارچه از ویژگی‌های روابط عمومی فعال است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴
مدیرکل بنیاد استان گلستان ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و در روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، با صدور پیامی این روز را به فعالان این عرصه تبریک گفت و بر رویکرد ارتباط هوشمند و یکپارچه که از ویژگی‌های یک روابط عمومی فعال است تأکید کرد.
ارتباط هوشمند و یکپارچه از ویژگی‌های روابط عمومی فعال است
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، در متن علی‌اصغر فاضلی آمده است:
روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان این عرصه به‌ویژه همکاران پرتلاش در بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریک می‌گویم.
بی‌تردید، جهان امروز تحت تأثیر تحولات اطلاعاتی و ارتباطی و وسایل ارتباط‌جمعی قرارگرفته است، سرعت رشد فناوری ارتباطات طی سال‌های اخیر سبب رفع محدودیت‌ها، رشد، آگاهی و ارتباط مستقیم مردم جوامع مختلف شده است؛ البته بشر امروزی در کنار توسعه وسایل ارتباط‌جمعی تحت تأثیر بمباران اطلاعاتی و تبلیغاتی گوناگون نیز قرار دارد که پالایش اطلاعات درست از نادرست و اطلاع‌رسانی صحیح و به‌موقع در کنار توسعه سواد رسانه‌ای مردم می‌تواند زمینه بسیاری از سوءاستفاده‌ها از افکار عمومی را خنثی کند.
نام‌گذاری روزی به نام روز ارتباطات و روابط عمومی نشان از اهمیت و جایگاه این حوزه در دستگاه‌ها و نهادهای مختلف است که می‌بایست به تعهدات و رسالت واقعی برون و درون‌سازمانی خود عمل کند.
مسلماً، همکاران روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران در شرایط کنونی وظیفه‌ای سنگین و مهمی را بر عهده‌دارند و بر همین اساس ضرورت دارد در جهت شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی صحیح از عملکردها در زمینه‌های مختلف، آگاهی بخشی به مخاطبان اصلی این دستگاه اقدامات مؤثری را با استفاده از فناوری‌های نوین انجام دهند.
این‌جانب ضمن تشکر از زحمات همه کارکنان و مسئولان روابط عمومی در مجموعه بزرگ بنیاد شهید و امور ایثارگران این روز را به آنان تبریک می‌گویم. امیدوارم بااحساس مسئولیت، دلسوزی و خلاقیت بیشتری در جهت برآورده شدن اهداف این سازمان حرکت کنند. 
علی‌اصغر فاضلی
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان
انتهای پیام/ [ ]
کد مطلب: 246126