داخلی صفحه زنجان خبر
 
امسال عملیاتی می‌شود؛
افزایش توجه به کالای ایرانی در حوزه درمان بنیاد استان زنجان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۷
 
معاون بهداشت و درمان بنیاد استان زنجان در جلسه‌ای گفت: امسال تلاش‌ها بر این خواهد بود که توجه به کالای ایرانی در حوزه درمان بنیاد استان زنجان بیش از پیش باشد.
به گزارش ایثار واحد زنجان، علیرضا حیدری معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان طی جلسه‌ هم‌اندیشی، پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اجرای شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و همچنین در اجرای راهبردی اقتصاد مقاومتی با حضور علی کاظمی مدیرکل بنیاد استان و روسای شهرستان‌ها و کارشناسان حوزه بهداشت و درمان کل استان گفت: حوزه بهداشت و درمان خدمات متفاوتی را به جامعه هدف ارائه می‌دهد و در این میان استفاده از داروهای ایرانی به عنوان اولین مسیر درمان همیشه مد نظر بوده است. خوشبختانه بسیاری از داروهای داخلی نیاز بیماران را پاسخ می‌دهند.
وی با بیان اینکه داروهای شفابخش ایرانی مدت‌ها مورد تایید بیماران جامعه ایثارگر بوده است، افزود: کشورمان در حوزه‌های مختلف درمانی در دنیا می‌درخشد و این نشان می‌دهد که علم طب پیشرفت قابل توجهی در کشور دارد.
در ادامه هر یک از حاضران به بیان مسائل و موضوعات درمان در شهرستان‌ها پرداخته و پیشنهادات خود را مطرح کردند.
در این جلسه مقرر شد استفاده حداکثری از منابع درمانی دولتی به خصوص در خدمات بستری و دندانپزشکی، استفاده حداکثری از ظرفیت‌های بیمه دی به خصوص در استفاده از خدمات پرستاری مراکز طرف قرارداد با بیمه دی، اجرای صحیح و تمام آیین نامه مسافرت‌های درمانی در استفاده از مراکز درمانی داخل استان، بررسی وضعیت جامعه آماری تحت پوشش مراکز متادون درمانی و تعیین وضعیت پیشرفت‌های حاصله از اجرای طرح بررسی و تاجای امکان عملیاتی شود.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 246127
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...