خانواده شهدا و ایثارگران برای ملت ایران عزت آفریدند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۵
شهیدخبر: مدیرکل بنیاد خراسان رضوی بیان کرد: خانواده شهدا و ایثارگران با ایثار و فداکاری، برای این ملت عزت آفریدند و خدمت به ایثارگران یک افتخار بزرگ است.
خانواده شهدا و ایثارگران برای ملت ایران عزت آفریدند
 
کد خبر: 198806 || تاریخ: 24 اردیبهشت 1397
به گزارش «شهیدخبر/شهیدنیوز»، حجت الاسلام حسین معصومی صبح امروز 24 اردیبهشت با حضور در بنیاد منطقه یک مشهد مقدس با 11 نفر از ایثارگران به صورت جداگانه گفتگو و مشکلات این عزیزان را با حضور معاونین مورد بررسی قرار داد.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی در این دیدارها ضمن گرامداشت یاد و خاطره شهدا، تاکید کرد: رسیدگی به مشکلات ایثارگران باید به صورت تخصصی توسط مسئولین حوزه مربوطه بررسی و پیگیری شود.
وی خاطرنشان ساخت: خانواده شهدا و ایثارگران با ایثار و فداکاری، برای این ملت عزت آفریدند و خدمت به ایثارگران یک افتخار بزرگ است.
حجت الاسلام معصومی با بیان اینکه رفع مشکلات ایثارگران وظیفه مسئولین است، ادامه داد: بخش اعظم مشکلات ایثارگران در حوزه های مسکن، اشتغال و درمان است.
در این دیدارها معاونین بهداشت و درمان، فرهنگی، تعاون، روسای دفتر مدیرکل و روابط عمومی، مشاور مدیرکل و رییس و معاونین بنیاد منطقه یک مشهد حضور داشتند.
گفتنی است مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با هدف رسیدگی به مشکلات ایثارگران به بنیاد شهرستان های خراسان رضوی سفر و طی جلسات با فرماندار، امام جمعه و کارکنان بنیاد، وضعیت ایثارگران را مورد بررسی قرار می دهند./ایثار
انتهای پیام /
 


کد مطلب: 246129
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...