مادر شهید: آرزو می‌کنم ۳ فرزند دیگرم هم به شهادت برسند
هیچ‌گاه از شهادت حسن پشیمان نیستم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۶
مادر شهید حسن قاسمی دانا با بیان اینکه هیچ‌گاه از شهید شدن فرزندم پشیمان نیستم و باید جوانان جانشان را فدا کنند که پرچم اسلام به دست صاحب‌الزمان(ع) برسد، گفت: سه پسر دیگر دارم که آرزو می‌کنم سه فرزند دیگرم هم شهید شوند.

کد خبر: 612029 || تاریخ: 24 ارديبهشت 1397
به گزارش جهان نیوز، مریم طربی امشب در اجلاسیه مرکزی دومین کنگره ملی شهدای دانشجو که در محل تالار دانشکده دانشگاه فردوسی مشهد، برگزار شد، اظهار کرد: حسن مردم دوست، مهربان، عاشق ولایت و رهبری بود و خط قرمزش خط ولایت بود.
وی اضافه کرد: باید خون‌ها ریخته شود تا اسلام پایدار بماند و من سه پسر دیگر دارم که آرزو می‌کنم سه فرزند دیگرم هم شهید شوند و فرزندانم را فدای رهبری می‌کنم.
مادر شهید مدافع حرم حسن قاسمی دانا متذکر شد: هیچ‌گاه از شهید شدن فرزندم پشیمان نیستم و باید جوانان جانشان را فدا کنند که پرچم اسلام به دست صاحب‌الزمان(ع) برسد.
طربی افزود: ما اگر اینجا هستیم تنها برای یاد کردن از شهدا نیست، بلکه الگوبرداری از شهیدانی است که رفتند کاری حسینی انجام دادند و ما باید کار زینبی انجام دهیم.
وی با بیان اینکه باید طوری رفتار کنیم که در صحرای قیامت شرمنده فاطمه زهرا(س) نباشیم، یادآور شد: جوانان و دانشجویان نباید جلوتر از فرمایشات مقام معظم رهبری حرکت کنند، ان‌شاءالله که بتوانیم گوش به فرامین رهبری داشته باشیم و فراتر از فرمایشات ایشان قدم برنداریم.
انتهای پیام /
 


کد مطلب: 246131
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...