داخلی صفحه قم خبر
 
​173 اثر در سال 96 از سوی نخبگان شاهد و ایثارگر به ثبت رسید
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: سال گذشته 173 اثر از سوی نخبگان شاهد و ایثارگر استان قم ارایه و به ثبت رسید که اغلب این آثار در حوزه مقالات علمی و تالیف کتاب است.
​173 اثر در سال 96 از سوی نخبگان شاهد و ایثارگر به ثبت رسید
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، سردار سید جواد هاشمی افزود: ارایه 73 اثر در حوزه مقالات علمی پژوهشی و مقالات isi , isc،‌مقالات پذیرش شده در کنگره ها و کنفرانس های ملی و بین المللی ،‌تالیف 40 کتاب، 25 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه و اساتید سطوح عالی حوزه،‌16 اثر ادبی و هنری برگزیده در جشنواره های ملی، ‌در حوزه ورزشی 8 نفر مدال آور در سطح  بین المللی و ملی بوده اند،‌ و مابقی در حوزه اختراعات، در حوزه قرآنی با کسب مقام ملی و‌‌ برتری تحصیلی هستند.
رئیس شورای هماهنگی نخبگان شاهد وایثاگر استان قم ادامه داد:  هم اکنون خدمت به 433 نخبه شاهد و ایثارگر را در قم مفتخر هستیم از سال 94 تاکنون نیز تعداد76 نفر به جمعیت نخبگان شاهد و ایثارگر افزوده شده است.
سردار هاشمی افزود: 125 نفر از نخبگان استان از مولفان ،‌ 135 نفر صاحبان مقالات علمی،‌ 60 نفر حافظان و قاریان قرآن کریم،‌ 50 نفر از مدرسان حوزه و دانشگاه،‌ 30 نفر از اعضای هیات علمی ،‌ 11 نفر از مخترعان و مکتشفان،‌ 35 نفر از ورزشکاران  و 70 نفر نیز فارغ التحصیلان برگزیده و برگزیدگان کنکوری و پایانامه های برتر هستند. 
اتمام پیام/
کد مطلب: 246141
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...