​برگزاری مراسم یادبود شهیدان امنیت در شهرستان گناباد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴
مراسم یادبود شهیدان امنیت با حضور باشکوه خانواده های شهدا و ایثارگران و مسئولین شهرستان گناباد برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، مراسم گرامیداشت شهید محمدحسین حدادیان ، رضا امامی، رضا مرادی و محمد بایرامی شب گذشته 26اردیبهشت  با حضور امام جمعه، رئیس بنیاد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و تن یچند از روسای ادارات و آحاد مردم به ویزه خانواده های شهدا و ایثارگران در مصلی این شهرستان برگزار شد.
حجه الاسلام حسین امامی رئیس حوزه علمیه امام رضا (ع) گناباد در این مراسم یادبود شهیدان امنیت گفت: باید جریان امنیت را دنیای امروز تحلیل و بررسی کنیم تا متوجه شویم محمدحسین ها چه ایثار بزرگی کردند.
وی ادامه داد: امروز جهان دچار ناامنی نظامی، اخلاقی، روانی و... است، اما در ایران به پاس خون شهیدان امنیت در نقطه به نقطه این کشور بزرگ موج می زند.
رئیس حوزه علمیه امام رضا (ع) گناباد خاطر نشان ساخت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ریشه ی بسیاری از نا امنی های را در جامعه نابود می کند، و اتحاد و یکدسته را رواج می دهد.
در پایان این مراسم که به همت بنیاد شهید و امورایثارگران گناباد برگزار شد، از خانواده شهید محمد حسن حدادیان تجلیل به عمل امد شهید حدادیان در 24 دیماه  1374 چشم ب جهان گشود و در 30بهمن 1396 به مقام رفیع شهادت نائل آمد و  پیکر پاکش در امامزاده علی اکبر چیذر تدفین شد.
گفتنی است شهیدان امنیت محمد حسن حدادیان ، رضا امامی، رضا مرادی، محمد بایرامی در حادثه خیابان پاسداران تهران به فیض عظیم شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
  کلمات کليدی: گناباد، یادبود شهیدان امنیت،
کد مطلب: 246151
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...