آرزو می‌کنم 3 فرزند دیگرم هم به شهادت برسند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰
شهیدخبر: مادر شهید حسن قاسمی دانا با بیان اینکه هیچ‌گاه از شهید شدن فرزندم پشیمان نیستم و باید جوانان جانشان را فدا کنند که پرچم اسلام به دست صاحب‌الزمان(ع) برسد، گفت: سه پسر دیگر دارم که آرزو می‌کنم سه فرزند دیگرم هم شهید شوند.
آرزو می‌کنم 3 فرزند دیگرم هم به شهادت برسند
 
کد خبر: 198836 || تاریخ: 25 اردیبهشت 1397
مریم طربی دیشب در اجلاسیه مرکزی دومین کنگره ملی شهدای دانشجو که در محل تالار دانشکده دانشگاه فردوسی مشهد، برگزار شد، اظهار کرد: حسن مردم دوست، مهربان، عاشق ولایت و رهبری بود و خط قرمزش خط ولایت بود.
وی اضافه کرد: باید خون‌ها ریخته شود تا اسلام پایدار بماند و من سه پسر دیگر دارم که آرزو می‌کنم سه فرزند دیگرم هم شهید شوند و فرزندانم را فدای رهبری می‌کنم.
مادر شهید مدافع حرم حسن قاسمی دانا متذکر شد: هیچ‌گاه از شهید شدن فرزندم پشیمان نیستم و باید جوانان جانشان را فدا کنند که پرچم اسلام به دست صاحب‌الزمان(ع) برسد.
طربی افزود: ما اگر اینجا هستیم تنها برای یاد کردن از شهدا نیست، بلکه الگوبرداری از شهیدانی است که رفتند کاری حسینی انجام دادند و ما باید کار زینبی انجام دهیم.
وی با بیان اینکه باید طوری رفتار کنیم که در صحرای قیامت شرمنده فاطمه زهرا(س) نباشیم، یادآور شد: جوانان و دانشجویان نباید جلوتر از فرمایشات مقام معظم رهبری حرکت کنند، ان‌شاءالله که بتوانیم گوش به فرامین رهبری داشته باشیم و فراتر از فرمایشات ایشان قدم برنداریم.
انتهای پیام /
 


کد مطلب: 246157
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...