داخلی صفحه یزد خبر
 
مسئول روابط عمومی بنیادشهیدوامور ایثارگران مهریز تجلیل شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹
فرماندار مهریز در مراسمی به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی از مسئول روابط عمومی بنیادشهیدوامور ایثارگران مهریز تجلیل کرد.
مسئول روابط عمومی بنیادشهیدوامور ایثارگران مهریز تجلیل شد
 
به گزارش «ایثار یزد» سید محمد رستگاری روز چهارشنبه 26 اردیبهشت در آستانه هفته ارتباطات در جمع مسئولان روابط عمومی نهادهای دولتی شهرستان با اشاره به نقش دوسویه این نهاد در تنویر افکار عمومی و بیان شفاف خدمات دولت، افزود: مسئولان نهاد یادشده ضمن گزارش صادقانه مشکلات، کمبودها، نارسایی‌ها، چالش‌ها، مدیران را بیشتر در جریان مسائل قرار دهند.
وی ادامه داد: روابط عمومی اداره‌ها پل ارتباطی بسیار قوی بین مردم و مسئولان هستند، آن‌ها می‌توانند با تهیه اخبار، گزارش‌های مستند و شفاف زمینه ارتقای سطح آگاهی مردم و دلگرمی آن‌ها را به‌ نظام بیشتر فراهم کنند.
فرماندار مهریز بیان کرد: مهم‌ترین وظایف روابط عمومی‌ها در دستگاه‌های اداری آن است که با خبرنگاران رسانه‌های گروهی دارای ارتباط قوی باشند و اخبار و عملکرد را به برای انعکاس به‌موقع در اختیارشان قرار دهند.
رستگاری یادآور شد: اگر روابط عمومی‌ها به وظایف خود و برقراری ارتباط مناسب با خبرنگاران اقدام کنند، شاهد اطلاع‌رسانی دقیق، شفاف، به‌موقع و کامل در رسانه‌های گروهی خواهیم بود و موجب تقویت نظام و انقلاب اسلامی می‌شود.
وی تأکید کرد: کارهای خوبی توسط خدمتگزاران مردم در دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود که باید توسط روابط عمومی‌ها و از طریق خبرنگاران اطلاع‌رسانی شود، امیدواریم شاهد بهبود شیوه اطلاع‌رسانی در شهرستان باشیم.
 در این مراسم از علی‌اکبر دهقانی عصمت آبادی مسئول روابط عمومی بنیادشهیدوامور ایثارگران شهرستان مهریز تجلیل شد.
 
کد مطلب: 246163
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...