داخلی صفحه اصفهان خبر
 
جلسه هم اندیشی راهکارهای توسعه خدمات فرهنگی به ایثارگران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان بخش فرهنگی را به عنوان یکی از مهمترین خدمات در بنیاد برشمرد و بر استفاده از ظرفیت های داخلی و مشارکت دستگاه های اجرائی در توسعه آن تاکید نمود.
جلسه هم اندیشی راهکارهای توسعه خدمات فرهنگی به ایثارگران
 
به گزارش ایثار اصفهان، به منظور بررسی راهکارهای توسعه خدمات فرهنگی به ایثارگران و شناسایی موانع و مشکلات موجود، جلسه هم اندیشی روسای ادارات و کارشناسان معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان با حضور داریوش وکیلی مدیرکل و مهدی شاه نوروزی جانشین معاونت فرهنگی بنیاد برگزار شد.
در این جلسه مدیر کل بنیاد بخش فرهنگی را به عنوان یکی از مهمترین خدمات در بنیاد برشمرد و بر استفاده از ظرفیت های داخلی و مشارکت دستگاه های اجرائی در توسعه آن تاکید نمود.
داریوش وکیلی با اشاره به توانمندی کارکنان شاغل در معاونت فرهنگی استان و شهرستانها خواستار ارائه طرحهای جدید فرهنگی شد و گفت: نگاه ما به مسائل فرهنگی نگاهی فراگیر و اثر بخش است. مدیر کل بنیاد همچنین افزود: از طرحهای اجرائی در ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات در زمینه های فرهنگی، آموزشی، اردویی و ورزشی حمایت خواهیم کرد.
در ادامه جلسه، روسای ادارات و کارشناسان بنیاد با طرح پیشنهادات اجرایی بر توسعه فعالیت های فرهنگی در بنیاد با استفاده از اعتبارات ملی، استانی و مشارکتی تاکید و خواستار افزایش جلسات هم اندیشی و بررسی پیشنهادات کاربردی شدند.
در پایان این مراسم نیز با توجه به موفقیت اخیر سعید افسر کارشناس هنری بنیاد استان در جشنواره فیلم کوتاه دفاع مقدس از وی با اهداء هدایایی تقدیر شد.

انتهای پیام/


 
کد مطلب: 246171
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...