حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی:
خدمت در روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران دارای تقدس بالاییست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۷
خدمت در روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران دارای تقدس بالاییست
خدمت در روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران دارای تقدس بالاییست
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، حجت الاسلام محمدتقی عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، در گفتگو با سایت ایثار خراسان جنوبی، ضمن تبریک 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی و همچنین حلول ماه مبارک رمضان، با اشاره به نقش مهم روابط عمومی ها در ادارات و سازمان ها گفت: هنر روابط عمومی یافتن راه و روش نفوذ در دلهاست.
وی افزود: در عصر ارتباطات نامگذاري روزي به نام «ارتباطات و روابط عمومي» نشان از نيازي است كه جامعه بزرگ ايراني به شتاب بخشيدن و توجه به مفاهيمي است كه در كوران اشاعه و توسعه تكنولوژي‌هاي جديد ارتباطي نتوانسته در كشور همگام و همراه با آن نقش آفريني كند.
عزیزی گفت: خدمت در حوزه روابط عمومی در اداره ای همانند بنیاد شهید و امور ایثارگران، علاوه بر سختی ها و مشقت ها، دارای تقدس بالایی است، زیرا به بهترین مردم یعنی خاندان معظم شاهد و ایثارگر انجام میگیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی اظهار کرد: هدايت و جهت دهي افكار عمومي، چاره انديشي و جلوگيري از بحران ها، اطلاع رساني سالم و انعكاس گزارش و پاكي به جامعه از اصول يك روابط عمومي توانمند است كه اين امر در بنیاد شهید باعث ايجاد ارتباطي تعاملي و دوسويه فی مابین بنیاد و جامعه معزز ایثارگری خواهد شد.
وی در پایان صحبت های خویش گفت: اینجانب روز روابط عمومي را که نقطه ی آغازين توليد علم در حوزه‌هاي ارتباطاتی میباشد را خدمت همه روابط عمومی های کوشا در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و علی الخصوص همکاران عزیز و ساعی خودم در بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، تبریک عرض میکنم و در پایان خواستارم که انشاالله حوزه روابط عمومی در سال جاری، با تاكيد بر فرهنگ ديني و همچنین فرهنگ ناب ایثار و شهادت در اين حوزه‌ گام‌هاي بزرگي را بردارد؛انشالله.
کد مطلب: 246172