داخلی صفحه فارس خبر
 
برگزاری همایش معاونین و کارشناسان تعاون بنیاد فارس در جهرم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۶
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: همایش معاونین و کارشناسان تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به منظور آموزش و ابلاغ دستورالعمل ها و بخشنامه های این حوزه در سال جاری، در شهرستان جهرم برگزار شد.
 
به گزارش «ایثار از فارس» حجت الاسلام محمدجواد محمدی پور بیان کرد: این همایش در قالب کارگاه آموزشی یک روزه به منظور آموزش و ابلاغ دستورالعمل ها و بخشنامه های این حوزه در سال جاری، در شهرستان جهرم برگزار شد.
وی افزود: روسای ادارات حوزه معاونت تعاون بنیاد استان در این نشست در قالب کارگاه های آموزشی به تبیین و تشریح قوانین و مقررات، دستورالعمل ها و بخشنامه های این حوزه پرداختند.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس اظهار داشت: توجه عمیق به رعایت ضوابط، مقررات، دستورالعمل ها و بخشنامه ها و رعایت اولویت بندی ها در اعطای تسهیلات مسکن، جذب و استخدام از مصوبات این جلسه بود.
حجت الاسلام محمدی پور بیان کرد: با توجه به نامگذاری امسال به عنوان حمایت از کالای ایرانی، در این جلسه مقررشد تمامی خریدها در عرصه های مختلف به ویژه مصالح مورد نیاز در زمینه بهسازی گلزارهای مطهر شهدا از کالای ایرانی انجام شود.
 
 
کد مطلب: 246180