داخلی صفحه فارس خبر
 
آغاز برنامه های هفته روابط عمومی با ادای احترام به مقام شهدا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۵
برنامه های هفته روابط عمومی در استان فارس با دیدار جمعی از مدیران روابط عمومی با خانواده معظم شهید شجاعی و ادای احترام به مقام شامخ شهدا آغاز شد.
 
به گزارش «ایثار از فارس» 27 اردیبهشت در تقویم ملی ما ایرانیان به عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده است. به همین مناسبت چندسالی است با اجرای برنامه های مختلف ملی و استانی، ضمن تاکید بر اهمیت این حوزه، از تلاش های کارشناسان و مدیران روابط عمومی ها تقدیر می شود.
امسال نیز به مناسبت هفته روابط عمومی، برنامه های مختلفی از طرف انجمن روابط عمومی های استان فارس برگزار می شود.

نماینده ستاد برگزاری هفته روابط عمومی ایران در استان فارس گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا، بازدید از مدرسه طبیعت ژاهو، چهارمین نشست روابط عمومی و رسانه، تقدیر از ساره جوانمردی بانوی ورزشکار فارسی، بازدید از مرکز اسنادملی و خوانش کتاب "روابط عمومی چیست"  ، برگزاری میزگرد تخصصی روابط عمومی و دیدار با مقامات استانی از مهمترین برنامه های ششمین هفته روابط عمومی استان فارس خواهد بود.
مسئول انجمن روابط عمومی فارس بیان کرد: به منظور گرامیداشت مقام شهیدان و تجلیل از مقام شامخ آن به حق پیوستگان، برنامه های امسال هفته روابط عمومی فارس را با دیدار با یکی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و ادای احترام به مقام شهیدان آغاز شد.
مسعود عطایی نژاد عنوان کرد: این دیدار با حضور دیهیمی از اعضای هیئت مدیره انجمن روابط عمومی فارس، محدث مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسوی مدیر روابط عمومی کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان، دینی رییس دفتر مدیرکل و مدیر روابط عمومی و ابراهیمیان کارشناس روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس برگزار شد و شرکت کنندگان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، با ارمان های آن ها تجدید پیمان کردند.
 
 
رییس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در این دیدار گفت: شهدا برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی و عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، جان خود را نثار کردند و امروز ما مدیون ایثارگری شهدا، ایثارگران و خانواده های معظم آن ها هستیم.
مجتبی دینی بیان کرد: اکنون ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که ترویج این فرهنگ غنی موجب می شود نام، یاد و راه شهدا برای همیشه زنده نگه داشته شود و سیره و روش آن بزرگواران در بین افراد جامعه به خصوص جوانان نهادینه شود.
 
همسر شهید اروجعلی شجاعی نیز در این دیدار اظهار داشت: یاد شهدا برای همیشه در قلب ملت ایران زنده است.
سروناز شیرالی پس از شهادت همسرش در کنار تربیت فرزندان و تحویل افرادی موفق به جامعه ، با کار و تلاش خود در زمینه باغداری توانسته به فردی موفق تبدیل شود، آنچنان که سال 1378 به عنوان باغدار نمونه شهر گچساران انتخاب شده است.
وی اکنون در باغ خود که به مساحت شش هکتار است حدود یکهزار و 200 اصله درخت زیتون و لیموترش پرورش داده است و علاوه بر گام برداشتن در زمینه تولیدات باغی، برای 10 نفر به صورت مستقیم و 20 نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال آفرینی کرده است.
این بانوی ایثارگر فارسی ضمن تاکید بر اهمیت فرهنگ کار و تلاش در موفقیت افراد، خواستار توجه بیشتر مسئولین به موضوع اشتغال آفرینی بانوان شد.


کد مطلب: 246181
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...