اعلام زمان و نحوه انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه‌ای به نقل از سایت سازمان امور دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری زمان و نحوه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی را اعلام کرد.
اعلام زمان و نحوه انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی
 
به گزارش «ایثار»، در این اطلاعیه آمده است: زمان ثبت‌نام متقاضیان میهمانی و انتقال همسر و فرزندان معظم شهدا، آزادگان، جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان ایشان برای سال تحصیلی 98-97 از تاریخ 10 خردادماه لغایت 10 تیرماه 97 و از طریق سامانه سجاد به آدرس https://portal.saorg.ir صورت می‌گیرد.
دانشجوی متقاضی انتقال یا میهمان باید با اطلاع کامل از شرایط آئین‌نامه میهمانی و انتقال، درخواست خود را در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان در موعد اعلام‌شده ثبت و با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصیلی، وضعیت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، نسبت به انتخاب دانشگاه یا موسسه مقصد اقدام و مستندات خود را برای تقاضای ارائه‌شده اسکن و ضمیمه تقاضا کند.
ضمناً به درخواست دانشجویان متقاضی انتقال توأم با تغییر رشته، خارج از سامانه و از طریق شورای بررسی موارد خاص وزارت علوم رسیدگی می‌شود.
انتهای پیام/
 
 
 
 
کد مطلب: 246378