ثبت‌نام اینترنتی مدارس شاهد در سال تحصیلی 98-97
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: ثبت‌نام و پذیرش همه دانش آموزان شاهد و سایر گروه‌های ایثارگری ورودی در سال تحصیلی 98-97 به‌صورت اینترنتی و فقط در سامانه سجا به آدرس www.saja.medu.ir انجام می‌شود.
ثبت‌نام اینترنتی مدارس شاهد در سال تحصیلی 98-97
 
به گزارش «ایثار»، محمدعلی فقیه با اعلام زمان ثبت‌نام در مدارس شاهد گفت: بر اساس شیوه‌نامه ثبت‌نام مدارس شاهد که در جلسه ستاد مرکزی شاهد وزارت آموزش‌وپرورش به تصویب رسیده است، ثبت‌نام و پذیرش همه دانش آموزان شاهد و سایر گروه‌های ایثارگری ورودی در سال تحصیلی 98-97 به‌صورت اینترنتی و فقط در سامانه سجا به آدرس www.saja.medu.ir انجام می‌شود.
وی در خصوص زمان ثبت‌نام دانش آموزان شاهد و ایثارگر در سامانه سجا اظهار داشت: ثبت‌نام پایه اول دوره ابتدایی، اول خردادماه، پایه هفتم دوره اول متوسطه، اول تیرماه و پایه دهم دوره دوم متوسطه، دهم تیرماه آغاز شده و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت، ثبت‌نام از دانش آموزان میان‌پایه نیز در مردادماه از طریق مدارس شاهد انجام می‌شود.
مدیرکل آموزش بنیاد اظهار داشت: تمام دفاتر و مناطق بنیاد شهید و امور ایثارگران در سراسر کشور آماده ارائه راهنمایی‌های لازم به خانواده‌های شاهد و ایثارگر در زمینه ثبت‌نام مدارس شاهد هستند تا ضمن رعایت قوانین و عدالت در ثبت‌نام، موجبات رضایت آن‌ها بیش‌ازپیش فراهم شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 246460
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور