مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری:
مقاومت مردم خرمشهر، حماسه‌ای ماندگار است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری گفت: مقاومت مردم خرمشهر، حماسه‌ای از یاد نرفتنی است، چراکه مردم این شهر در حالی به مبارزه با دشمن پرداختند که از پیش برای این تهاجم و تجاوز آمادگی نداشتند.
 
فریبرز نجفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد با اشاره به فرارسیدن سی و هفتمین سالگرد آزادسازی خرمشهر، اظهار کرد: فتح خرمشهر برای ما یک الگوست، الگویی که بدانیم با توکل بر خداوند و فرمان‌پذیری از ولی‌فقیه و رهبر معظم انقلاب در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمنان ایستادگی کنیم.
وی با بیان اینکه ایستادگی و مقاومت مردم خرمشهر، رزمندگان و همچنین امدادهای غیبی الهی سبب به دست آوردن این پیروزی بزرگ و تأثیرگذار شد، گفت: مقاومت مردم خرمشهر، حماسه‌ای از یاد نرفتنی است، چراکه مردم این شهر در حالی به مبارزه با دشمن پرداختند که از پیش برای این تهاجم و تجاوز آمادگی نداشتند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: سوم خرداد و فتح خرمشهر، آیینه گویایی از تاریخ و جغرافیای دفاع مقدس و جهاد آگاهانه و شجاعت مظلومانه ملت ایران است.
نجفی با بیان اینکه جهت گرامیداشت این روز برنامه‌های مختلفی در سطح استان چهارمحال و بختیاری پیش‌بینی‌شده است، افزود: شروع کار مدیران دستگاه‌های دولتی در ساعت 7:30 از گلزارهای شهدا و برگزاری مراسم گلباران و عطرافشانی و تجدید پیمان با شهدا، چاپ و نصب بنرهای تبلیغاتی سوم خرداد در سطح استان، دیدار و سرکشی از خانواده شهدای سوم خرداد و برپایی نمایشگاه عملیات بیت‌المقدس از برنامه‌های سوم خرداد است.
وی با اشاره به برگزاری یادواره شهدا در سطح استان به‌ویژه شهدای سوم خرداد، ادامه داد: نواختن زنگ مقاومت در مدارس شاهد ساعت 11 صبح، هماهنگی اعزام پیام‌آوران ایثار جهت روایت‌گری در سطح استان و توزیع ویژه‌نامه شهدای عملیات بیت‌المقدس در سطح استان از دیگر برنامه‌های سالروز آرادسازی خرمشهر است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری به برگزاری همایش ایثارگران شهرستان بن با عنوان همایش بزرگداشت شهدای بیت‌المقدس در روز جمعه چهارم خرداد اشاره کرد و گفت: دیدار رزمندگان و ایثارگران عملیات بیت‌المقدس با نماینده‌ ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری در روز یکم خرداد، هماهنگی رژه موتوری نیروهای نظامی و انتظامی و تاکسیرانی از گلزار شهدای شهرکرد تا میدان امام حسین (ع)، ساخت سنگر در ورودی گلزار شهدا توسط پایگاه بسیج شاهد و سرکشی از حسینیه‌های شهدا به مناسبت ماه رمضان و عملیات بیت‌المقدس در این ایام صورت می‌گیرد.
انتهای پیام/68023/م
کد مطلب: 246576