داخلی صفحه گلستان خبر
 
مدیر کل بنیاد استان گلستان در شورای معاونین عنوان کرد:
سوم خرداد سمبل پیروزی مردم ایران در مقابل متجاوزان است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در جلسه شورای معاونین عنوان کرد: سوم خرداد بزرگ‌ترین نماد مقاومت و مهم‌ترین سمبل فتح و پیروزی مردم غیور ایران اسلامی در مقابل متجاوزان است.
سوم خرداد سمبل پیروزی مردم ایران در مقابل متجاوزان است
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، علی‌اصغر فاضلی ضمن گرامیداشت سوم خرداد «فتح خرمشهر» و فرارسیدن ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد اظهار داشت: سالروز فتح خرمشهر یکی از بهترین فرصت‌های است که می‌توان با برگزاری یادواره‌های شهدا و گرامیداشت ایام آن در جهت اشاعه فرهنگ والای ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل جوان تلاش کرد.
وی ادامه داد: سوم خرداد بزرگ‌ترین نماد مقاومت و مهم‌ترین سمبل فتح و پیروزی مردم غیور ایران اسلامی در مقابل متجاوزان است.
مدیرکل بنیاد بیان داشت: دوران دفاع مقدس کارنامه درخشان ملت ایران است و شهدا و ایثارگران بالاترین رشادت و شجاعت‌ها را در آن دوران به منصه ظهور رساندند.
فاضلی با اشاره به اینکه پشتوانه انقلاب خون شهدا است افزود: اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی در همه عرصه‌ها مرهون نثار خون پاک شهدای والامقام است و بهره‌گیری از فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت موجب پویایی و زنده نگه‌داشتن انقلاب و نظام می‌شود.
مدیرکل بنیاد استفاده صحیح از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود و ایجاد شرایط فکری و کاری مناسب و همفکری سازنده را راز عوامل مؤثر در رفع مشکلات جامعه ایثارگری دانست.
وی با تأکید به همکاران در خدمات‌رسانی مطلوب و رضایت‌بخش به جامعه هدف عنوان کرد: باید با تعامل و مشارکت عمومی دستگاه‌های اجرایی و حرکت هماهنگ و منسجم کارکنان باعث سرعت بخشیدن در امر خدمات‌رسانی شویم.
فاضلی در خصوص طرح سپاس افزود: دیدارهای طرح سپاس حلقه اتصال بین مسئولین و خانواده‌های ایثارگران
این مقام مسئول اذعان داشت: مسئولین و کارکنان بنیاد در مسئولیت‌ها باید به‌گونه‌ای عمل کنند که خدمات آنان تا سال‌ها در میان آحاد مردم و جامعه ماندگار و از آن به نیکی یاد شود.
وی در پایان با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) در خصوص ماه مبارک رمضان گفت: با توجه به‌قرار داشتن در ماه میهمانی خدا، همکاران از فیوضات و برکات این ماه انشاء ا... بهره لازم را برده و دراین‌بین ما را از دعای خیر خود بی‌نصیب نگذارند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 246581
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...