اعلام نتیجه انتخاب رشته داوطلبان کنکور دکتری ۹۷
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۱
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه‌ای به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتیجه انتخاب رشته داوطلبان کنکور دکتری ۹۷ خبر داد.
اعلام نتیجه انتخاب رشته داوطلبان کنکور دکتری ۹۷
 
به گزارش «ایثار»، در این اطلاعیه آمده است: کارنامه نتیجه انتخاب رشته داوطلبانی که بر اساس کارنامه اولیه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه‌متمرکز سال ۹۷ مجاز به انتخاب رشته شده بودند و کد رشته محل‌های انتخابی خود را در سایت سازمان سنجش ثبت کرده بودند از ساعت ۱۴ روز دوشنبه مورخ ۳۱ اردیبهشت ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.
بر اساس ضوابط تعداد ۵۹ هزار و ۳۸۶ داوطلب از داوطلبان انتخاب رشته کننده در کد رشته محل‌های انتخابی دارای حد نصاب نمره علمی لازم هستند. این داوطلبان ضرورت دارد با توجه به نکات مندرج در اطلاعیه مربوطه و مطابق با برنامه زمانی مربوط که از سوی دانشگاه‌ها اعلام می‌شود نسبت به شرکت در مرحله دوم آزمون (مرحله ارزیابی تخصصی) اقدام کرده و با همراه داشتن مدارک لازم به هر یک از دانشگاه‌های مربوط مراجعه کنند.
لازم به ذکر است، منحصراً داوطلبانی می‌توانند نسبت به مراجعه به دانشگاه‌ها و انجام مصاحبه اقدام کنند که کد رشته محل مربوطه را درج و حدنصاب لازم را کسب کرده باشند.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 246586
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور