منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۹
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.
منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام هادی عسگری در دیدار با خانواده‌های شهدای شهرستان کرمانشاه، شهادت را بالاترین سعادت برای انسان‌های بزرگی دانست که تمام هستی خود را در مسیر رضایت الهی قرار دادند.
در این دیدار که همزمان با پنجمین روز از ماه مبارک رمضان انجام گرفت، حجت‌الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: شهادت مقام برجسته‌ای است که به‌ راحتی نصیب هرکسی نمی‌شود و این قسمت شهدا بود که به این جایگاه عظیم دست پیدا کنند چرا که این‌ها انتخاب‌شده بودند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: این وعده قرآن است که حتی فکر نکنید این‌ها مرده‌اند بلکه این شهدا زنده و در نزد خداوند متعال روزی می‌خورند.
وی با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.
حجت‌الاسلام عسگری در پایان‌ بر تلاش تمامی مسئولین در پیگیری مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری تأکید کرد و افزود: موظفیم آنچه را که در توان داریم در خدمت هر چه‌بهتر به این قشر عزیز به کاربندیم.
در ادامه از خانواده‌های معظم شهیدان والامقام «احمد تکلو»، «سعدی کریمی»، «رضا محمودی»، «شاهین صید محمدی»، «محمد سلیمی» و «بهرام محمودی» تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 246808