فتح خرمشهر یکی از نقاط عطف تاریخ انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: فتح خرمشهر به تعبیر امام خمینی (ره) فتح ارزش‌ها بود و نقطه عطفی در مسیر انقلاب اسلامی ایجاد کرد.
فتح خرمشهر یکی از نقاط عطف تاریخ انقلاب اسلامی است
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد با گرامی داشت حماسه سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: سوم خرداد بدون تردید یکی از نقاط مشعشع و تابان تاریخ کشورمان است و از اتفاقات افتخارآفرین برای مردم به شمار می‌رود و یادآوری این حماسه موجی از غرور، انگیزه و انرژی را در مردم ایران ایجاد می‌کند.
وی افزود: این ویژگی‌ها در کمتر رویداد و اتفاقی در دفاع مقدس مشاهده شده است و فتح خرمشهر به تعبیر امام خمینی (ره) فتح ارزش‌ها بود که نقطه عطفی در مسیر انقلاب اسلامی ایجاد کرد و همواره نگاه به این افتخار بزرگ که در کوران حوادث، مشکلات، سختی‌ها و ناامیدی شکل گرفت می‌تواند مسیر پیش رو را برایمان روشن کند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: سوم خرداد روز مقاومت و پیروزی است، به این معنا که همواره نتیجه پایداری و مقاومت طبق وعده الهی نصرت و پیروزی خواهد بود.
حجت‌الاسلام کاویانی راد در انتها با اشاره به برگزاری یازدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران در همین روز گفت: به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر و روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی، یازدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران در تهران با سخنرانی مسئولین بلند پایه نظام و با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران برگزار می‌شود و در این مراسم از دوازده نفر از خانواده‌های معظم شهدا تجلیل خواهد شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 246809