داخلی صفحه گلستان خبر
 
آزادسازی خرمشهر نماد عزت و غرور ملی است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در حاشیه غبارروبی و عطرافشانی سالروز سوم خرداد این استان گفت: آزادسازی خرمشهر نماد عزت و غرور ملی و یکی از نمادهای انقلاب اسلامی در 8 سال دفاع مقدس به شمارمی آید.
آزادسازی خرمشهر نماد عزت و غرور ملی است
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، علی‌اصغر فاضلی با اشاره به عنایت خداوند و تدابیر خردمندانه رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) در فتح خرمشهر عنوان کرد: ایستادگی و پیروزی در مقابل دشمن تادندان‌مسلح که از تسلیحات مدرن زمان خود بهره می‌برد قابل‌ستایش و تقدیر است و این حماسه بزرگ سرآغاز پیروزی‌های مکرر ملت ایران در برابر کفر جهانی به‌حساب می‌آید.
وی ایستادگی و پایداری شهدا و ایثارگران را دراین‌بین بی‌بدیل دانست و اظهار داشت: غبارروبی و عطرافشانی بهانه‌ای است تا به مقام شامخ این شهدای عزیز و والامقام ادای احترام کرده و تجدید پیمانی نیز با آرمان‌های این عزیزان داشته باشیم.
مدیرکل بنیاد گلستان ادامه داد: همه مسئولین باید توجه داشته باشند وامدار خون این شهیدان هستند و نباید این مهم را به فراموشی بسپارند.
لازم به ذکر است در این غبارروبی علی‌اصغر فاضلی مدیرکل بنیاد استان گلستان، امیر معمارباشی فرمانده لشکر 30 گرگان، علی‌اصغر طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان، رئیس حراست بنیاد استان، علی‌رضایی رئیس و کارکنان بنیاد شهرستان گرگان، فرماندهان ارشد انتظامی و نظامی و مسئولین دستگاه‌های اجرایی حضور داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 246925
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...