جانبازان سندهای پرافتخار دوران دفاع مقدس هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۶
مديركل بنياد مازندران، جانبازان را سند پر افتخار دوران دفاع مقدس و پشتوانه نظام و انقلاب دانست و گفت: جانبازان پيام رسان خون شهدا و مروجين فرهنگ ايثار و شهادت و الگوی بردباری و اخلاق مداری در جامعه هستند.
جانبازان سندهای پرافتخار دوران دفاع مقدس هستند
 
به گزارش «ايثار»، هدايت مظلومی روز پنج شنبه سوم خرداد ماه در مركز امام علی(ع) با يادگاران صبر و استقامت دوران هشت سال دفاع مقدس یعنی جانبازان عزيز قطع نخاعی ديدار کرد.
مديركل بنياد مازندران، جانبازان را سند پرافتخار دوران دفاع مقدس و پشتوانه نظام و انقلاب دانست و گفت: جانبازان پيام رسان خون شهدا و مروجين فرهنگ ايثار و شهادت و الگوی بردباری و اخلاق مداری در جامعه هستند.
وی با بيان اينكه بايد از جانبازان و ايثارگران درس بگيريم، افزود: ديدار با جانبازان به ويژه قطع نخاعی و شنيدن خاطرات دوران جنگ از لسان زيبای اين عزيزان و گوش كردن به توصيه های آنان، در زندگی و پيشبرد كارها تأثيرگذار و ارزش آفرين خواهد بود.
مديركل بنياد مازندران اظهار داشت: جانبازان عزيز قطع نخاعی؛ استواری، صلابت و صبر و پايداری خود را در عرصه های مختلف به منصه ظهور گذاشتند و همچنان به آرمانهای نظام و انقلاب و ولايت پايبند هستند.
مظلومی تصريح كرد: جانبازان با فداكاری و از دست دادن بخشی از سلامتی خود، امنيت و آرامش را برای مردم ما به ارمغان آوردند و امروز همه ما در مقابل ايثارگری و مجاهدت اين عزيزان مسئول هستيم و  وظيفه داريم در جهت خدمتگزاری شايسته به آنان و ترويج فرهنگ جانبازی در جامعه كوشا باشيم.
انتهای پيام/
کد مطلب: 247193