ایجاد اشتغال برای ایثارگران در مناطق روستایی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران از ایجاد اشتغال پایدار برای ایثارگران در مناطق روستایی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی خبر داد.
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الله امانی با اشاره به سیاست‌های دولت مبنی بر ایجاد اشتغال پایدار گفت: برای ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و عشایری در سال ۹۷ هماهنگی‌های  لازم با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت بهره‌مندی ایثارگران متقاضی سرمایه‌گذاری و اجرای طرح‌های خوداشتغالی در مناطق روستایی به عمل آمده است.
وی افزود: برای ایجاد اشتغال در مناطق روستایی طرح‌های مورد نظر افراد جویای کار پس از بررسی کارشناسی از طرف بنیاد مستقیماً به کمیته فنی کارگروه ملی ارسال و ظرف مدت ۴ روز کاری درباره آن‌ها تصمیم‌گیری خواهد شد.
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: لازم است مراکز استانی بنیاد ضمن اطلاع‌رسانی به متقاضیان واجد شرایط، نسبت به بررسی طرح‌ها اقدام و پس از تأیید کمیته  ملی، پیگیری لازم جهت اخذ تسهیلات از بانک‌های عامل تعیین‌شده اقدام کنند.
امانی در انتها گفت: برش استانی فرصت‌های شغلی مزبور تعیین‌شده و به همراه فرآیند انجام کار توسط صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران طی بخشنامه‌ای ابلاغ خواهد شد و بهره‌مندی تمام ایثارگران به ترتیب اولویتی که اخیراً تعیین و به استان‌ها ابلاغ شده است، بلامانع است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 247462