عباس پالاش:
اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر مهمترین مساله و دغدغه دربنياد استان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در ديدار با مديران دستگاه هاي اجرايي استان گفت : اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر مهمترین مساله و دغدغه دربنياداستان است.
 
به گزارش ایثار واحد سیستان و بلوچستان، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان طی جلساتی كه با سازمانها ، ادارات  و شرکت های خصوصي فعال در استان در خصوص اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران داشتند، مهمترین مسئله و دغدغه بنياد را اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر برشمرد و گفت: طبق ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران ۲۵ درصد نیازهای استخدامی اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی از خانواده شاهد، جانباز، همسر و فرزندان جانبازان بالای ۲۵ درصد، خواهر و برادر شهيد، آزادگان، همسر و فرزندان آن‌ها باید توسط دستگاه‌های اجرایی انجام شود .


عباس پالاش در اين جلسات گفت : حق بزرگ و ستودنی شهدا و ایثارگران برای همه ما غیرقابل جبران است و همه ما مدیون ایثارگری و جانفشانی آنها هستیم. ایشان اشتغال فرزندان خانواده های شاهد و ایثارگر را به عنوان مهمترین مسئله و دغدغه بنياد یاد کرد و افزودند: یکی از ضروری ترین نیاز های جامعه علی الخصوص در حوزه ایثارگری مسئله اشتغال است که این امر مهم در دستگاه متولی از اهمیت بالاتری برخوردار است. ايشان با بيان اينكه: اقتدار و امنیت نظام را مدیون خون شهدا و ایثارگری های جانبازان هستيم افزودند: همه نظام در راستای خدمت رسانی به جامعه ایثارگری علی الخصوص در حوزه اشتغال باید اهتمام داشته باشند و این مهم ایجاد نمی شود مگر با همکاری همه ادارات و نهادهای دولتی. مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در ادامه گفت : باید برای توسعه سرمایه گذاری تلاش کرد و در این برهه، فرهنگ ایثار و شهادت می تواند پررنگ باشد و باید اشتغال خانواده شهدا در اولویت امر قرار گیرد .

 
کد مطلب: 247701
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...