داخلی صفحه کردستان خبر
 
دیداربا خانواده شهداوایثارگران دهگلان
هرچه داریم از خانواده شهدا و ایثارگران داریم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۹
هرچه داریم از خانواده شهدا و ایثارگران داریم
 
به گزارش  ایثار به نقل ازدفاع پرس از کردستان، سرهنگ پاسدار «محمد امانی» فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان به همراه امام جمعه موقت، بخشدار و فرمانده حوزه مقاومت بسیج «بلبان آباد» با خانواده شهید «منصور محمدی» شهر «بلبان آباد» دیدار کردند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان افزود: دلجویی و تجلیل از خانواده های شهدا باید مورد توجه ویژه و عنایت تمامی مسئولین و مردم باشد و ما به عنوان خدمت گزاران به مردم باید بیشتر از هر کسی در سرکشی و دلجویی از این خانواده ها پیش قدم باشیم.
وی در ادامه گفت: افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و جانبازان است و همواره در جهت خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر و رفع مشکلات و نواقص احتمالی تلاش می کنیم.
فرمانده سپاه دهگلان خانواده های معظم شهداء را سرمایه های ارزشمندی برای جامعه و خدمت به آنان را توفیق الهی دانست و اظهار امیدواری کرد که مسئولین خادمان خوبی برای مردم شهید پرور باشند.
سرهنگ امانی با اشاره به اینکه درخت تنومند انقلاب اسلامی با خون شهدا رنگین شده است، گفت: هرچه داریم از خانواده شهدا و ایثارگران داریم و افتخار هم می کنیم که خادمان خوبی برای این عزیزان باشیم.
وی ضمن تجلیل از جانفشانی ها و ایثارگری های شهدا در طول دوران دفاع مقدس تاکید کرد: عزت و اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مدیون خون پاک و مطهر شهدا و همچنین صبر و پایداری خانواده های گرانقدر آنهاست.
کد مطلب: 247877